Zamknij

Sanah jest bardzo agresywna. Zaskakujące wyznanie w Radiu ZET: „Mam w oczach płomienie” [WIDEO]

26.01.2021 12:33
Sanah
fot. Radio ZET

Sanah była gościem w programie Marcina Wojciechowskiego. W trakcie rozmowy w „ZET na Punkcie Muzyki” piosenkarka nie tylko opowiedziała o nowym singlu „Ale jazz!”, ale także zdradziła kilka szczegółów z życia prywatnego. Okazuje się, że Sanah jest bardzo agresywną osobą.

Sanah wydała ostatnio nowy singiel „Ale jazz!”, w którym pojawia się także Vito Bambino. Z tej okazji piosenkarka była gościem „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie opowiedziała o piosence i nadchodzącej nowej płycie.

W trakcie programu Sanah niespodziewanie zdradziła Marcinowi Wojciechowskiemu, że zdarza się jej być agresywną osobą.

Zobacz także: pełna rozmowa Marcina Wojciechowskiego z Sanah w „ZET na Punkcie Muzyki” [WIDEO]

Sanah jest bardzo agresywna. Zaskakujące wyznanie piosenkarki w Radiu ZET

Sanah to niezwykle pozytywna postać w polskiej branży muzycznej. 23-latka słynie z humoru i zabawnych wypowiedzi.

Okazuje się, że wokalistka ma także drugą, zupełnie inną stronę. W „ZET na Punkcie Muzyki” wyznała, że bywa agresywna.

 Jestem bardzo agresywna. Słyszałam opinie od osób, które były świadkami sytuacji, kiedy coś we mnie wstępuje. W moich oczach pojawiają się płomienie. Na czole nagle wyskakują zmarszczki. Wszystko się tak marszczy. Do tego okropny głos jakiejś wiedźmy – powiedziała żartobliwie Sanah.

Co ciekawe, to nie jedyne zaskakujące wyznanie wokalistki w programie Marcina Wojciechowskiego. Sanah zdradziła także, jak będzie wyglądało jej wesele.

Sanah i Vito Bambino we wspólnym singlu „Ale jazz!”

Sanah i Vito Bambino zaprezentowali wspólny singiel „Ale jazz!”. Wyjątkowy duet zapowiada kolejną płytę wokalistki, która podbiła listy przebojów hitami „Szampan” i „Melodia”. Do internetu trafił oficjalny teledysk promujący piosenkę „Ale jazz!”.