Zamknij

Sanah nagrała nową wersję "No sory". Brzmi zupełnie inaczej [WIDEO]

29.09.2020 11:34
Sanah
fot. Lukasz Kalinowski/East News

Sanah zaprezentowała nową wersję „No sory”, swojego najnowszego singla, który cieszy się coraz większą popularnością. Alternatywna wersja doczekała się także zupełnie nowego teledysku nakręconego na ulicach Warszawy.

Sanah bije rekordy popularności. Piosenki utalentowanej 23-latki robią furorę nie tylko w stacjach radiowych, ale również w internecie, gdzie mogą pochwalić się milionami odtworzeń.

Najnowszy singiel Sanah zatytułowany „No sory” właśnie doczekał się alternatywnej wersji. Brzmi jeszcze lepiej? Oceńcie sami.

Sanah jako 18-latka. Stare nagranie z Zuzanną Jurczak [WIDEO]

Sanah: nowy singiel „No sory” w wersji alternatywnej

Sanah zaprezentowała wersję alternatywną nowego singla „No sory”, która została rozbudowana instrumentalnie.

Wraz z nową wersją „No sory” artystka postanowiła także opublikować zupełnie nowy teledysk do piosenki. W wideoklipie możemy zobaczyć m.in. jedną z warszawskich fontann.

Troszkę szurnięta, alternatywna ja w „no sory” raz jeszcze! — napisała Sanah.

Kiedy nowa płyta Sanah?

Sanah gościła niedawno w programie „ZET na Punkcie Muzyki”. Wokalistka zdradziła w rozmowie z Marcinem Wojciechowskim, że jej nowa płyta ukaże się w 2021 roku.

Moim zdaniem druga płyta nie będzie „szampanowa”, ale będzie nieco żywsza i odważniejsza (…) jest taka rytmiczna — powiedziała artystka na antenie Radia ZET.

Piosenkarka była ostatnio także gościem Szymona Majewskiego w programie „Nie Mam Pytań”. Poniżej możecie posłuchać całej rozmowy:

Posłuchaj podcastu