Zamknij

Sanah o swoim ślubie. Zdradza Radiu ZET, jak będzie wyglądało jej wesele [WIDEO]

25.01.2021 14:20
Sanah
fot. Radio ZET

Sanah gościła ostatnio w „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie opowiedziała Marcinowi Wojciechowskim o swoim najnowszym singlu „Ale jazz!” i nadchodzącej płycie. W pewnym momencie rozmowa zeszła na temat… ślubu. Sana zdradziła na antenie Radia ZET, jak będzie wyglądało jej wesele. Będziecie zaskoczeni!

Sanah była gościem „ZET na Punkcie Muzyki”, gdzie pojawiła się z okazji wydania nowego singla „Ale jazz!” z Vito Bambino. W trakcie programu piosenkarka opowiedziała nie tylko o swoich muzycznych planach (m.in. Premierze kolejnego albumu studyjnego), ale uchyliła rąbka tajemnicy na temat swojego życia prywatnego.

Zobacz także: pełna rozmowa Marcina Wojciechowskiego z Sanah w „ZET na Punkcie Muzyki” [WIDEO]

Sanah o swoim ślubie. Zdradza Radiu ZET, jak będzie wyglądało jej wesele

Sanah zaskoczyła wyznaniem w „ZET na Punkcie Muzyki”. Podczas wywiadu z Marcinem Wojciechowskim wokalistka ujawniła swoje ślubne plany. Choć 23-latka nie zamierza na razie wychodzić za mąż, to wie już, jak mogłoby wyglądać jej wymarzone wesele.

– Chciałabym mieć ślub w stylu rustykalnym. Trochę boho. Dużo drewna i lampek. Wyobrażam sobie cały sufit w lampkach. Może kiedyś ten dzień nadejdzie – wyznała Sanah.

Lubiąca żartować autorka „Szampana” zdradziła także, co na pewno pojawi się w trakcie wesela: „Wielka płonąca świnia musi wjechać na stół”.

Sanah i Vito Bambino we wspólnym singlu „Ale jazz!”

Sanah i Vito Bambino zaprezentowali wspólny singiel „Ale jazz!”. Wyjątkowy duet zapowiada kolejną płytę wokalistki, która podbiła listy przebojów hitami „Szampan” i „Melodia”. Do internetu trafił oficjalny teledysk promujący piosenkę „Ale jazz!”.