Zamknij

Wpadka Sanah na koncercie. Piosenkarka musiała nagle przerwać występ [WIDEO]

16.08.2021 08:10
Sanah
fot. Krzysztof Radzki/East News

Wpadka Sanah na koncercie. W trakcie jednego z ostatnich występów piosenkarki doszło do niecodziennej sytuacji. Na scenie pojawił się… pająk, który przeszkadzał gwieździe w grze na fortepianie. Rozbawiona Sanah musiała przerwać koncert. Zobaczcie nagranie.

Sanah przyciąga na koncerty tłumy fanów. Piosenkarka w bardzo krótkim czasie nagrała wiele przebojów, które polscy słuchaczy momentalnie pokochali. Nic więc dziwnego, że marzą, aby ulubione hity usłyszeć na żywo.

Podczas występów na żywo nie brakuje niezaplanowanych, często zaskakujących sytuacji. W trakcie jednego z koncertów Sanah zaliczyła wpadkę, która rozbawiła samą wokalistkę. Artystka nie mogła opanować śmiechu. Poniżej możecie zobaczyć wideo.

Wpadka Sanah na koncercie. Piosenkarka musiała nagle przerwać występ [WIDEO]

Sanah słynie z pozytywnej energii na koncertach. Wokalistka uwielbia rozmawiać z widzami i opowiadać im często bardzo wesołe historie.

Ostatnio piosenkarce przydarzyła się zabawna wpadka. W trakcie występu z emocjonalną balladą "2:00" Sanah niespodziewanie zaczęła się śmiać. Okazało się, że uwagę artystki rozpraszał pająk, który pojawił się nagle na jej fortepianie. Artystka musiała przerwać występ i poprosiła o pomoc osobę z obsługi technicznej.

Czekajcie chwilę. O fu. Tu był jakiś pająk na pianinie. Jeszcze raz. Przepraszam za to. Lecimy od początku – powiedziała roześmiana Sanah do publiczności.