Zamknij

Sanah "z łezką w oku" odwołuje koncerty. Fani życzą artystce zdrowia

16.09.2021 14:36
sanah
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Sanah poinformowała swoich fanów na Facebooku, że nie pojawi się na najbliższych planowanych koncertach. Nie wszyscy wykazali się zrozumieniem.

Sanah w sierpniu 2021 roku zakończyła swoją pierwszą trasę koncertową promującą płytę "Królowa Dram". Artystka była zmuszona do przełożenia występów ze względu na pandemię koronawirusa. Po zluzowaniu obostrzeń zagrała serię koncertów w ramach "NoSoryTour", a teraz przygotowuje się do kolejnej trasy.

Sanah odwołała najbliższe koncerty

"Kolońska szlugi Tour" rozpocznie się 31 października w Warszawie, a zakończy 14 grudnia w Kaliszu. Niedawno wokalistka ogłosiła dodatkowe koncerty w ramach swojego tourne promującego album "Irenka". Poza wcześniej potwierdzonymi miejscowościami wokalistka zagra również w Zgorzelcu, Zielonej Górze, Kielcach, Szczecinie, Włocławku, Tarnowie, Częstochowie, Nysie, Dąrowie Górniczej, Ostrowcu Świętokrzyskim, Puławach, Bydgoszczy oraz wspomnianym już Kaliszu.

Jednak artystka ma dla fanów również złe wieści. Między dwiema trasami, sanah miała odwiedzić Polkowice i Zieloną Górę. Koncerty zostały zaplanowane na najbliższy weekend, jednak się nie odbędą.

Sanah nie zagra w Zielonej Górze i Polkowicach

Jak pisze sanah:

Z łezką w oku muszę Wam przekazać, że z powodów ode mnie niezależnych nie będę mogła pojawić się na koncertach w najbliższy weekend - w Polkowicach i Zielonej Górze. Muszę ten czas poświęcić, aby tego typu sytuacje nie zdarzały się już więcej.
Nie martwcie się, widzimy się już niedługo!

Chociaż artystka nie potwierdziła w poście, że przyczyną tych zmian są jej problemy zdrowotne, fani zalali wokalistkę komentarzami pełnymi życzeń powrotu do formy. Oczywiście pojawili się też tacy, którzy dopatrują się w zmianie planów sanah biznesowych kalkulacji oraz braku szacunku do fanów. Jednak na szczęście te głosy to zdecydowana mniejszość komentarzy przepełnionych troską i zrozumieniem.

Zobacz też:  Światowe gwiazdy muzyki, które mają polskie korzenie. Nie brakuje wielkich nazwisk [ZDJĘCIA]