Zamknij

Sanah zaśpiewała na koncercie weselny hit. Przebój wykonywał również Krzysztof Krawczyk [WIDEO]

17.09.2021 11:22
Sanah
fot. Artur Szczepanski/REPORTER/East News

Sanah wykonała na koncercie fragment znanej pieśni biesiadnej "My Cyganie". Przyznała, że uwielbia kawałek i cieszy się, gdy jest grany na weselach.

Sanah potrafi zaskoczyć swoich fanów. Jej koncerty nigdy nie są nudne, a wokalistka dzieli się z publicznością ciekawostkami z życia lub spontanicznie wykonuje fragmenty niezapowiedzianych piosenek. Na jednym z występów zaśpiewała kawałek przedpremierowego utworu, na innym - znanej pieśni biesiadnej.

Sanah zaśpiewała na koncercie utwór biesiadny "My Cyganie"

"My Cyganie" to pieśń, której autor nie jest znany, jednak jak czytamy na portalu polskatradycja.pl, uważa się, że powstała w drugiej połowie XIX wieku, gdy trwała moda na muzykę tej społeczności. W Polsce utwór doczekał się wielu różnych interpretacji, śpiewali go wykonawcy disco polo, a także Krzysztof Krawczyk.

Podczas ostatniego koncertu sanah w Lublinie, artystka przyznała, że uwielbia tę piosenkę. Wokalistka przedstawiała po kolei członków swojego zespołu. Jednego z nich poleciła jako idealnego partnera na wesele. Przyznała, że ostatnio wraz z kolegą zdarza im się śpiewać na próbach piosenkę "My Cyganie", którą często można uslyszeć na weselach..

Sanah zaśpiewała fragment utworu "My Cyganie"

Na dowód, że to nie żarty i że faktycznie młoda wokalistka zna tekst do utworu, zaczęła go śpiewać. Na reakcję publiczności nie trzeba było czekać, obecni pod sceną natychmiast zawtórowali artystce.