Zamknij

Sara Egwu-James prezentuje bajkowy teledysk do "Somebody". Utwór wygra Eurowizję Junior 2021?

07.10.2021 10:48
Sara Egwu-James
fot. Piotr Molecki/East News

Sara Egwu-James będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior 2021. W sieci pojawił się klip do piosenki "Somebody", która ma szansę przynieść jej zwycięstwo.

Sara Egwu-James zwyciężyła w odcinkach specjalnych programu "Szansa na Sukces". Artystka w finale pokonała Marysię Stacherę i Miłosza Świetlika Skierskiego. Dzięki decyzji widzów oraz jurorów to właśnie Sara będzie reprezentowała Polskę w tegorocznym konkursie Eurowizji Junior.

Sara Egwu-James opublikowała klip do "Somebody"

Dziewczyna w muzycznych rywalizacjach ma już spore doświadczenie, które na pewno da jej przewagę nad konkurentami. Sara o muzyczne wyróżnienia walczy od 6. roku życia, kiedy to po raz pierwszy wzięła udział w Festiwalu Kolęd, Pastorałek i Piosenek Bożonarodzeniowych w Szczecinku. W późniejszych latach udało się jej wygrać 4. edycję The Voice Kids pod okiem Tomsona i Barona.

Okrzyknięta polską Whitney Houston Sara Egwu-James zaprezentuje na konkursie Eurowizji Junior w Paryżu utwór "Somebody". W wywiadach młoda artystka podkreśla, że piosenka opowiada o osobie, którą każdy ma lub powinien mieć w życiu. O człowieku, który będzie gotowy w dowolnym momencie życia pomóc, wysłuchać i wesprzeć. Egwu-James podkreśla, że sama chce być kimś takim dla swoich fanów.

Eurowizja Junior 2021. Sara Egwu-James z najnowszym klipem!

W sieci pojawił się właśnie teledysk do eurowizyjnej kompozycji Sary Egwu-James, który możecie obejrzeć poniżej:

Eurowizja Junior 2021 odbędzie się 19 grudnia 2021 roku w Paryżu, a hasłem przewodnim wydarzenia będzie "Imagine", czyli "Wyobraź sobie". W tegorocznym konkursie weźmie udział dziewiętnastu reprezentantów swoich krajów.