Zamknij

Sara Egwu-James nie wygląda już jak w "The Voice Kids". Przeszła ogromną metamorfozę

21.05.2021 16:11
Sara Egwu James
fot. Natasza Mludzik/TVP/East News

Sara Egwu-James wygrała czwartą edycję programu "The Voice Kids". Dziewczyna nie wygląda już tak, jak zapamiętali ją widzowie. Przeszła ogromną metamorfozę.

Sara Egwu-James przeszła śmiałą metamorfozę. Dziewczyna ma dopiero 12 lat, jednak już potrafi wyrażać siebie w swoim stylu i wyglądzie. Wizerunek, którzy fani wokalistki pamiętają z programu "The Voice Kids" to już przeszłość.

Sara Egwu-James przeszła metamorfozę. Jak teraz wygląda?

Sara Egwu-James wygrała 4. edycję muzycznego talent show "The Voice Kids". Dziewczyna zachwyciła jurorów już podczas przesłuchań w ciemno. Wykonała wówczas utwór "Anyone" Demi Lovato, a wszyscy trenerzy wyrazili chęć, aby wokalistka dołączyła do ich drużyny. 12-letnią James do finału ostatecznie doprowadził Tomson i Baron.

Młoda piosenkarka, którą wielokrotnie porównywano do Cleo, a nawet Whitney Houston dała się zapamiętać również ze względu na swój wygląd. Dziewczynę zdobiła burza pięknych loków. Jednak tamta fryzura to już przeszłość.

Sara Egwu-James drastycznie zmieniła fryzurę. Zdania fanów podzielone

12-latka zdecydowała się na odważną zmianę. Dziewczyna nie wygląda już jak wówczas, gdy śledziliśmy jej postępy w programie "The Voice Kids". James pochwaliła się na Instagramie zdjęciem w prostych włosach o znacznie jaśniejszym odcieniu.

"Co sądzicie o mojej nowej fryzurze?" - pyta 12-latka w poście.

Zdania fanów były podzielone. Komentujący zachwycali się urodą Sary, jednak nawet najwierniejsi fani nie zawsze od razu entuzjastycznie reagują na zmiany. Wielbiciele Egwu-James przyznali, że będą tęsknić za jej charakterystycznymi loczkami.