Zamknij

Sara Egwu-James z pierwszą autorską piosenką. Wokalistka wydała świąteczną epkę

19.11.2021 11:12
Sara Egwu James
fot. mat.prasowe/Universal Music Polska

Sara Egwu-James wydała świąteczną epkę "Jak co roku". Artystka obok klimatycznych coverów umieściła również pierwszy autorski utwór.

Sara Egwu-James będzie reprezentowała Polskę podczas Eurowizji Junior 2021. Konkurs odbędzie się już za miesiąc w Paryżu, a młoda artystka zaprezentuje publiczności utwór "Somebody". Niemal każdy, kto słyszał piosenkę, twierdzi, że dziewczyna ma ogromne szanse na wygraną.

Sara Egwu-James ze świątecznym prezentem dla fanów

Tuż przed jednym z najważniejszych konkursów w życiu młodej wokalistki, Sara postanowiła opublikować premierowy materiał. Świąteczna epka "Jak co roku" zawiera nie tylko covery, ale również pierwszy autorski utwór artystki.

Chociaż Sara Egwu-James nie narzeka na nudę i intensywnie przygotowuje się do Eurowizji, znalazła czas na niespodziankę dla swoich fanów. Artystka zaprezentowała właśnie specjalny muzyczny prezent świąteczny dedykowany słuchaczom.

Sara Egwu-James prezentuje epkę "Jak co roku"

Na epce "Jak co roku" znajduje się między innymi pierwszy autorski utwór Sary. Nad tytułowym kawałkiem z krążka artystka pracowała z Igorem Herbutem, Karoliną Kozak oraz Duitem. Ponadto na wydawnictwo trafiły covery świątecznych klasyków, w tym m.in. "Rockin’ Around The Christmas Tree”.

Sara Egwu-James zaprezentowała propozycję, która ma szansę umilić domowe przestrzenie klimatycznymi dźwiękami uzupełniającymi magię świąt. Wokalistka zapowiedziała, że do "Jak co roku" wkrótce powstanie również teledysk.

Epki możecie posłuchać poniżej: