Zamknij

Sara James z teledyskiem do "Jak co roku". To pierwszy autorski utwór wokalistki [WIDEO]

02.12.2021 10:06
Sara James
fot. TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Sara James z klipem do utworu "Jak co roku". Singiel wprowadzający nas w świąteczny klimat jest pierwszą autorską kompozycją młodej wokalistki. 

Sara Egwu-James pokonała konkurencję i została ogłoszona reprezentantką Polski w konkursie Eurowizji Junior 2021. Opinie na temat wokalu artystki są jednoznaczne. Zachwyt głosem Sary wyrazili także zagraniczni słuchacze. Padły sugestie, że nasz kraj po raz trzeci na duże szansę na wygraną w konkursie.

Sara Egwu-James z teledyskiem do "Jak co roku"

Egwu-James zaprezentuje publiczności w Paryżu utwór "Somebody", jednak zanim nadejdzie jeden z najważniejszych dni w karierze wokalistki, artystka postanowiła podzielić się z fanami własnym, autorskim utworem. Młoda piosenkarka wydała niedawno epkę, na której znalazła się kompozycja "Jak co roku".

Mini album pełen coverów świątecznych klasyków jest idealny na grudniowy czas. Podobnie jak tytułowy utwór, nad którym Egwu-James pracowała razem z Igorem Herbutem, Karoliną Kozak oraz Duitem. Po dwóch tygodniach od premiery epki wokalistka prezentuje teledysk do autorskiego kawałka.

Święta z Sarą Egwu-James. Młoda wokalistka opublikowała klimatyczny teledysk

Za reżyserię obrazu odpowiada Dawid Zięba, produkcją klipu zajęła się ekipa Mind Productions. Poniżej możecie zobaczyć efekty pracy całego zespołu.