Zamknij

Sarah Harding nie żyje. Gwiazda Girls Aloud miała 39 lat

06.09.2021 10:09
Sarah Harding nie żyje
fot. Doug Peters/EMPICS Entertainment/EAST NEWS

Sarah Harding nie żyje. Jedna z gwiazd zespołu Girls Aloud zmarła w wieku zaledwie 39 lat. U wokalistki rok wcześniej zdiagnozowano nowotwór piersi.

Nie żyje Sarah Harding. Wokalistka miała 39 lat

Nie żyje Sarah Harding. W wieku zaledwie 39 lat zmarła popularna brytyjska piosenkarka, jedna z gwiazd zespołu Girls Aloud. Grupa zwyciężyły w finale programu "Popstars: The Rivals". Harding występowała także w popularnych reality show, mogliśmy oglądać ją między innymi w "The Jump", "Celebrity MasterChef", a w 2017 roku została zwyciężczynią "Celebrity Big Brother".

Sarah Harding zmarła 5 września, informację o śmierci przekazała mama artystki.

- Z głębokim bólem serca dzielę się dzisiaj wiadomością, że moja piękna córka Sarah niestety zmarła. Wielu z was wie o walce Sarah z rakiem i o tym, że mocno walczyła od momentu diagnozy do ostatniego dnia (...) Dziś rano odeszła spokojnie we śnie. Chciałabym podziękować wszystkim za ich życzliwe wsparcie w ciągu ostatniego roku - napisała na Instagramie.

Sarah Harding żyje. Gwiazda Girl Aloud zmarła rok po zdiagnozowaniu nowotworu

Sarah Harding na początku 2020 roku dowiedziała się o nowotworze piersi.

- Na początku tego roku zdiagnozowano u mnie raka piersi, a kilka tygodni temu otrzymałam druzgocącą wiadomość, że rak rozprzestrzenił się na inne części mojego ciała. Obecnie jestem w trakcie cotygodniowych sesji chemioterapii i walczę najmocniej, jak potrafię  - informowała swoich fanów.

Piosenkarka zdawała sobie sprawę, że jej stan jest poważny i w 2020 roku prawdopodobnie przeżyje swoje ostatnie święta. Niestety, okazało się, że miała rację.