Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sarsa i nowy singiel „Carmen”. To kolejna zapowiedź trzeciej płyty

30.01.2019 17:10

Sarsa zaprezentowała nowy singiel „Carmen”, która jest kolejną zapowiedzią trzeciej płyty artystki. W środowe popołudnie słuchacze Radia ZET mieli okazję usłyszeć utwór po raz pierwszy.

Sarsa Carmen nowy singiel fot. mat. prasowe

„Carmen” to tytuł nowego singla Sarsy, który zapowiada jej trzecią płytę w karierze. Kolejny album promowała już także przebój „Zakryj”.

Mój drugi singiel „Carmen” to kontynuacja osobistej opowieści, którą rozpoczęłam utworem „Zakryj” — pisze Sarsa na Facebooku i dodaje: — Tekst i muzykę do „Carmen” napisałam jednego dnia i od razu czułam, że to będzie jeden z ważniejszych dla mnie utworów na trzeciej płycie.

W swojej nowej piosence artystka w dalszym ciągu stawia na żywą instrumentację. Sarsa jako autorka tekstu i kompozytorka, a także producentka muzyki, konsekwentnie promuje swoją twórczość w obrębie szlachetnego popu.

To bardzo osobista kompozycja. „Carmen” jest uosobieniem miłości dramatycznej, toksycznej. Miłości, która jest skrajna, przez co bardzo intensywna i inspirująca. Taka miłość często może wciągnąć na samo dno — mówi Sarsa.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK

Oceń
Tagi