Zamknij

Sarsa wróciła po długiej przerwie. Nowy singiel "Przyspieszam" zaskakuje klimatem [WIDEO]

23.09.2021 13:15
Sarsa
fot. mat. prasowe / Piotr Porębski

Sarsa zaprezentowała nowy singiel. Piosenkarka wróciła po dłuższej przerwie z zupełnie nowym utworem "Przyspieszam", w którym łączy nostalgiczno-refleksyjną muzykę z poetyckimi tekstami. To pierwsza zapowiedź albumu "Runostany".

Sarsa otwiera kolejny rozdział w swojej karierze. Wokalistka wróciła po niespełna dwóch latach w zupełnie nowej odsłonie. Do internetu trafił nowy singiel Sarsy "Przyspieszam".

Zobacz także:  Sarsa została mamą. Wokalistka zdradziła płeć dziecka i pokazała pierwsze zdjęcie [FOTO]

Sarsa i nowy singiel "Przyspieszam"

Sarsa zaprezentowała nowy singiel "Przyspieszam". Niezwykle nostalgiczny utwór powstał we współpracy z Marcinem Borsem, Pawłem Smakulskim i Jackiem "Budyniem" Szymkiewiczem.

Jest to intymna opowieść o „przebudzeniu”, która porusza swoją autentycznością. Artystka inspiracji szukała w naturze, częste leśne spacery pozwoliły jej zwrócić się do siebie – czytamy w zapowiedzi piosenki.

"Przyspieszam" to pierwsza zapowiedź nowej płyty Sarsy "Runostany". Na ten moment nie jest znana data premiery albumu. Najnowszy singiel doczekał się animowanego teledysku w reżyserii Marcina Roszczyniała.

Sarsa o nowej płycie "Runostany"

Nowa płyta Sarsy "Runostany" zbliża się wielkimi krokami. W jednym z najnowszych wpisów artystka poruszyła temat albumu i pracy nad nim.

Rok temu razem z Marcinem Borsem i Pawlem Smakulskim zamknęliśmy pracę nad moją czwartą płytą. To był dla mnie podwójnie wyjątkowy czas, bo pod sercem nosiłam już synka Leonarda. Wsłuchiwał się w każdy wyśpiewany dźwięk. Niezależnie, czy tworzyliśmy piosenki w naszym domowym studio w Gdyni, czy u Marcina w górach - za każdym razem byliśmy bardzo blisko przyrody. Pierwsze melodie i szkice tekstów nagrywaliśmy z Pawłem na dyktafon podczas wielogodzinnych spacerów po naszym lesie Trójmiejskim – zdradziła Sarsa i dodała, że na płycie nie zabraknie wielu inspiracji naturą, a zwłaszcza lasem.

Sarsa ma na swoim koncie trzy albumy studyjne. Ostatni krążek "Zakryj" ukazał się w 2019 roku.

RadioZET.pl/mat.prasowe