Zamknij

Sarsa zmieniła fryzurę. Jej nowy wygląd skomentowała Ewa Farna [FOTO]

Redakcja
10.09.2018 16:23
Sarsa
fot. VIPHOTO/East News

Sarsa słynie nie tylko ze swoich przebojów. Jej znakiem rozpoznawczym stała się także fryzura z charakterystycznymi rogami. Piosenkarka pochwaliła się ostatnio na Instagramie zupełnie innym uczesaniem i nowym kolorem włosów. Fani Sarsy są zachwyceni. Zdjęcie skomentowała nawet sama Ewa Farna.

Nowa fryzura Sarsy

Sarsa zmieniła fryzurę i pochwaliła się tym na Instagramie. Popularna artystka opublikowała ostatnio zdjęcie w nowych włosach.

 Jak ta grzywka? Zostawić? — napisała gwiazda z pytaniem do fanów.

Nowa fryzura Sarsy wywołała spore poruszenie w internecie. Fani są zachwyceni zmianą wyglądu piosenkarki. Zdjęcie skomentowała nawet sama Ewa Farna.

Świetnie wyglądasz — stwierdziła Farna na Instagramie.

Sarsa szybko odpowiedziała koleżance z branży: — Po prostu moja @iamsmera robi mi dobre zdjecia. Dziękuję i buźka :) — napisała.

Nowa piosenka Sarsy

Sarsa zaprezentowała niedawno zupełnie nowy singiel zatytułowany „Zakryj”. Piosenka zapowiada jej trzecią już płyty. Co ciekawe, artystka nie tylko stworzyła tekst utworu, ale także zajęła się jego produkcją.

 Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem — mówi Sarsa o piosence „Zakryj”.

Wraz z premierą piosenki artystka zapowiedziała jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce. Koncerty odbędą się m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK