Zamknij

Sarsa odwiedziła Radio ZET. Zaprezentowała nowy singiel „Motyle i Ćmy” [WIDEO]

Redakcja
19.10.2017 11:40
Sarsa odwiedziła Radio ZET. Zaprezentowała nowy singiel „Motyle i Ćmy” [WIDEO]

Sarsa była gościem środowego „Wieczoru z Radiem ZET”. Artystka zdradziła Marcinowi Wojciechowskiemu więcej szczegółów na temat swojego nowego singla, teledysku i nadchodzącej trasy koncertowej. Opowiedziała także o tym, co ją najbardziej inspiruje i czy czuje się szczęśliwa. Koniecznie zobacz wideo!

W internecie pojawił się właśnie nowy teledysk Sarsy do kolejnego singla „Motyle i Ćmy”, który promuje album „Pióropusze”. Artystka odwiedziła w środę Radio ZET, gdzie zaprezentowała piosenkę i opowiedziała o niej.

- Ten utwór jest bardzo dualistyczny. Każdy z nas ma w sobie trochę motyli i ciem. Ja mam więcej w sobie tych nostalgicznych klimatów, choć staram się na zewnątrz być motylkiem, skowronkiem i dawać ludziom radość. Podskórnie każdy z moich odbiorców czuje, że jest ta nostalgia i tęsknota za czymś, za zdarzeniami z mojego życia. O tym też są te teksty. Zawsze o prawdziwych sytuacjach. Przyszedł czas, żeby się obnażyć i cieszy mnie to, że po dance’owej „Volcie” czy charakternym „Bronię Się”, mogę pokazać się teraz z romantycznej strony, która jest również częścią mnie - powiedziała Sarsa.

Piosenkarka zdradziła też nieco więcej szczegółów na temat nowego klipu i przyznała, że jest w nim wiele ukrytych symboli oraz szyfrów, które odnoszą się do jej osobistego życia.

Nie zabrakło też rozmów na temat fanów, zbliżającej się trasy koncertowej i słynnego mikrofonu w kształcie flaminga. Okazuje się, że artystce zdarzyło się kiedyś o nim zapomnieć.

RadioZET.pl/PK