Zamknij

Lista Przebojów Radia ZET: Sarsa po raz kolejny na szczycie z hitem „Zakryj”

Redakcja
10.12.2018 09:30
Sarsa
fot. mat. prasowe

Słuchacze Radia ZET zakochali się w nowym singlu Sarsy zatytułowanym „Zakryj”. Piosenka po raz drugi z rzędu znalazła się na 1. miejscu Listy Przebojów Radia ZET. Coraz lepiej radzą sobie także m.in. „Moves” Olly’ego Marsa, „Wystarczę ja” Pawła Domagały i „Let You Love Me” Rity Ory. W zestawieniu zadebiutowała także Roksana Węgiel.

Sarsa ponownie na szczycie Listy Przebojów Radia ZET. Piosenka „Zakryj” przypadła do gustu naszym słuchaczom. Artystka stworzyła tekst utworu, a także zajęła się jego produkcją.

Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem — mówi Sarsa o piosence „Zakryj”. 

Wysokie awanse Mursa, Domagały i Ory

W naszym najnowszym zestawieniu kilka utworów może pochwalić się dużymi awansami. Słuchacze Radia ZET coraz chętniej głosują na „Moves” Olly’ego Mursa (7. miejsce — awans o 11 pozycji), „Wystarczę ja” Pawła Domagały (8. miejsce — awans o 7 pozycji) i „Let You Love Me” Rity Ory (11. miejsce — awans o 6 pozycji).

Aż 3 nowości, w tym „Anyone I Want To Be” Roksany Węgiel

Wygląda na to, że zwycięstwo na Eurowizji Junior 2018 może pomóc Roksanie Węgiel w zdobyciu pierwszego wielkiego hitu. Piosenka „Anyone I Want To Be”, która zrobiła furorę na konkursie w Mińsku, zadebiutowała na Liście Przebojów Radia ZET na 15. miejscu.

W najnowszym notowaniu po raz pierwszy pojawiły się także „High Hopes” Panic! At The Disco (16. miejsce) i „Be Alright” Deana Lewisa (19. miejsce).

Poczekalnia

Słuchacze Radia ZET mają w czym wybierać, jeżeli chodzi o utwory w poczekalni. W tym tygodniu znalazły się tam m.in. „Shallow” Lady Gagi & Bradleya Coopera, „Zaskakuj mnie” Marcina Sójki, „Nothing Breaks Like a Heart” Marka Ronsona & Miley Cyrus czy „Za późno” Natalii Zastępy.

ODDAJ GŁOS NA LIŚCIE PRZEBOJÓW RADIA ZET [PEŁNE NOTOWANIE]

Kolejne notowanie Listy Przebojów Radia ZET już w najbliższy piątek od godz. 18:00. Słuchaj audycji, aby sprawdzić, czy twój ulubiony artysta trafił na sam szczyt. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK