Zamknij

Sarsa poprowadzi Listę Przebojów Radia ZET. Zaprezentuje nowy singiel „Zakryj”!

Redakcja
31.08.2018 10:16
Sarsa
fot. mat. prasowe

Obecność znanych artystów podczas piątkowej Listy Przebojów Radia ZET to już niemal tradycja. Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński poprowadzą najbliższe notowanie — 31 sierpnia — wspólnie z Sarsą. Słuchacze usłyszą także najnowszy singiel artystki zatytułowany „Zakryj”. Start Listy Przebojów Radia ZET o godz. 18:00.

Sarsa poprowadzi razem z Marcinem Sońtą i Mateuszem Ptaszyńskim najbliższe wydanie Listy Przebojów Radia ZET. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć artystkę w roli współprowadzącej już w piątkowy wieczór.

29-letnia wokalistka zaprezentuje swój najnowszy singiel zatytułowany „Zakryj”, który zapowiada jej trzecią płytę. Sarsa stworzyła tekst utworu, a także zajęła się jego produkcją.

— Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem — mówi Sarsa o piosence „Zakryj”.

Wraz z premierą piosenki artystka zapowiedziała jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce. Koncerty odbędą się m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK