Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Marcin Wojciechowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Sarsa poprowadzi Listę Przebojów Radia ZET. Zaprezentuje nowy singiel „Zakryj”!

31.08.2018 10:16

Obecność znanych artystów podczas piątkowej Listy Przebojów Radia ZET to już niemal tradycja. Marcin Sońta i Mateusz Ptaszyński poprowadzą najbliższe notowanie — 31 sierpnia — wspólnie z Sarsą. Słuchacze usłyszą także najnowszy singiel artystki zatytułowany „Zakryj”. Start Listy Przebojów Radia ZET o godz. 18:00.

Sarsa fot. mat. prasowe

Sarsa poprowadzi razem z Marcinem Sońtą i Mateuszem Ptaszyńskim najbliższe wydanie Listy Przebojów Radia ZET. Słuchacze Radia ZET będą mieli okazję usłyszeć artystkę w roli współprowadzącej już w piątkowy wieczór.

29-letnia wokalistka zaprezentuje swój najnowszy singiel zatytułowany „Zakryj”, który zapowiada jej trzecią płytę. Sarsa stworzyła tekst utworu, a także zajęła się jego produkcją.

— Utwór jest wielowarstwowy, to nie tylko muzyka i tekst oparty na moich doświadczeniach i wrażliwości, ale również dodatkowy symboliczny przekaz, którego odszyfrowanie pozostawiam indywidualnej kreatywności każdego mojego odbiorcy. Moi fani są do tego przyzwyczajeni i mają bardzo wysoką inteligencję emocjonalną, więc wierzę w to, że spełnię ich oczekiwania najnowszym singlem — mówi Sarsa o piosence „Zakryj”.

Wraz z premierą piosenki artystka zapowiedziała jesienną trasę klubową #ZAKRYJTOUR w największych miastach w Polsce. Koncerty odbędą się m.in. w Szczecinie, Gdańsku, Katowicach, Poznaniu i Warszawie.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń