Gorąca premiera od Sarsy. Zobacz klip do singla „Motyle i Ćmy” [WIDEO]

18.10.2017 12:57

Sarsa nie przestaje promować swojej ostatniej płyty. Artystka zaprezentowała właśnie klimatyczny teledysk do swojego najnowszego singla „Motyle i Ćmy”, który pochodzi z albumu „Pióropusze”. Już dziś na antenie Radia ZET odbędzie się premiera utworu.

Gorąca premiera od Sarsy. Zobacz klip do singla „Motyle i Ćmy” [WIDEO] fot. Youtube (SarsaVEVO)

Po mocno elektronicznych singlach „Bronię Się” i „Volta” przyszła pora na zaprezentowanie nieco spokojniejszej odsłony albumu „Pióropusze”.

„To najbardziej nostalgiczny i osobisty utwór z płyty” – napisała Sarsa o „Motyle i Ćmy”.

Teledysk do nowego singla wyreżyserował Adam Romanowski, który współpracował już z Sarsą przy klipie do hitu „Naucz Mnie”. Pracował także m.in. z Natalią Kukulską, Margaret czy Patrycją Markowską.

Sarsa gościem Marcina Wojciechowskiego

Artystka pojawi się w środowym programie „Wieczór z Radiem ZET”, w trakcie którego Marcin Wojciechowski po raz pierwszy zaprezentuje słuchaczom „Motyle i Ćmy”. Słuchaj koniecznie Radia ZET od godz. 18:00.

Wywiad z Sarsą dla RadioZET.pl

We wrześniu artystka udzieliła wywiadu specjalnie dla RadioZET.pl. Sarsa opowiedziała m.in. o początkach swojej kariery i szczegółach konkursu, którego była ambasadorką. Kliknij tutaj, aby przeczytać całą rozmowę.

QUIZ. Jak dobrze znasz Sarsę?

Jak dobrze znasz Sarsę? fot. Youtube / SarsaVEVO / Universal Music Polska

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi