Zamknij

Gorąca premiera od Sarsy. Zobacz klip do singla „Motyle i Ćmy” [WIDEO]

Redakcja
18.10.2017 12:57
Gorąca premiera od Sarsy. Zobacz klip do singla „Motyle i Ćmy” [WIDEO]
fot. Youtube (SarsaVEVO)

Sarsa nie przestaje promować swojej ostatniej płyty. Artystka zaprezentowała właśnie klimatyczny teledysk do swojego najnowszego singla „Motyle i Ćmy”, który pochodzi z albumu „Pióropusze”. Już dziś na antenie Radia ZET odbędzie się premiera utworu.

Po mocno elektronicznych singlach „Bronię Się” i „Volta” przyszła pora na zaprezentowanie nieco spokojniejszej odsłony albumu „Pióropusze”.

„To najbardziej nostalgiczny i osobisty utwór z płyty” – napisała Sarsa o „Motyle i Ćmy”.

Teledysk do nowego singla wyreżyserował Adam Romanowski, który współpracował już z Sarsą przy klipie do hitu „Naucz Mnie”. Pracował także m.in. z Natalią Kukulską, Margaret czy Patrycją Markowską.

Sarsa gościem Marcina Wojciechowskiego

Artystka pojawi się w środowym programie „Wieczór z Radiem ZET”, w trakcie którego Marcin Wojciechowski po raz pierwszy zaprezentuje słuchaczom „Motyle i Ćmy”. Słuchaj koniecznie Radia ZET od godz. 18:00.

Wywiad z Sarsą dla RadioZET.pl

We wrześniu artystka udzieliła wywiadu specjalnie dla RadioZET.pl. Sarsa opowiedziała m.in. o początkach swojej kariery i szczegółach konkursu, którego była ambasadorką. Kliknij tutaj, aby przeczytać całą rozmowę.

QUIZ. Jak dobrze znasz Sarsę?

Jak dobrze znasz Sarsę?
Rozwiąż quiz

Jak dobrze znasz Sarsę?

Jak dobrze znasz Sarsę?
Jak naprawdę nazywa się Sarsa?
fot. Youtube / SarsaVEVO / Universal Music Polska

Jak naprawdę nazywa się Sarsa?

RadioZET.pl/PK