Zamknij

Sarsa wybrała pięciu zwycięzców muzycznego konkursu. Czy zostaną nowymi gwiazdami?

Redakcja
11.10.2017 15:41
Sarsa wybrała pięciu zwycięzców muzycznego konkursu. Czy zostaną nowymi gwiazdami?
fot. mat. prasowe

Jedna z najpopularniejszych polskich artystek zaangażowała się w wyjątkową kampanię „ibis. tu mieszka muzyka”, która miała na celu poszukiwanie nieodkrytych jeszcze talentów muzycznych. Rywalizacja dobiegła końca. Poznaliśmy nazwiska pięciu zwycięzców.

Do konkursu zgłoszono aż 267 piosenek. Internauci oddali około 60 tysięcy głosów. Z 30 najpopularniejszych utworów, Sarsa wyłoniła cztery najlepsze wykonania i przyznała dodatkowo jedną „dziką kartę”.

„Cieszę się przede wszystkim z dużego zainteresowania konkursem. Liczba zgłoszeń była imponująca, co jeszcze bardziej utrudniło moje zadanie. W swoich wyborach kierowałam się umiejętnościami muzyków, ale także moim gustem i tym co gra mi w duszy. Nie mogę doczekać się gotowych nagrań finalistów i wspólnego występu z nimi. Wierzę, że zwycięstwo w konkursie pomoże tym utalentowanym artystom w rozwinięciu ich karier muzycznych” –powiedziała Sarsa.

Lista zwycięzców

Piątka zwycięzców nagra pod okiem artystki oraz producentów Universal Music swoje własne utwory, które zaprezentują 23 listopada podczas specjalnego koncertu z Sarsą.

Sarsa dla RadioZET.pl

We wrześniu artystka udzieliła wywiadu specjalnie dla RadioZET.pl. Sarsa opowiedziała m.in. o początkach swojej kariery i szczegółach konkursu, którego była ambasadorką. Kliknij tutaj, aby przeczytać całą rozmowę.

RadioZET.pl/PK