Zamknij

Zapomniana Sasha Strunin. Tak wygląda dziś reprezentantka Polski na Eurowizji [FOTO]

Piotr Krajewski
20.05.2019 15:57
Sasha Strunin tak wygląda dziś reprezentantka Polski na Eurowizji zdjęcia foto
fot. Piotr WYGODA/East News

Sasha Strunin cieszyła się kiedyś ogromną popularnością w Polsce. Wspólnie ze swoim zespołem The Jet Set miała nawet okazję reprezentować Polskę na Eurowizji 2007. Dziś Sasha Strunin ma 29 lat i mało kto o niej pamięta. Zobaczcie jej najnowsze zdjęcia.

Sasha Strunin rozpoczęła muzyczną karierę w 2005 roku, kiedy wzięła udział w czwartej edycji programu „Idol”. Urodzona w Petersburgu artystka dotarła aż do półfinału. Niedługo później dołączyła do grupy The Jet Set, dzięki której stała się rozpoznawalna w całej Polsce. Młoda gwiazda postawiła wówczas na dość odważny i często kontrowersyjny wizerunek. W 2006 roku wraz z zespołem wydała jeden studyjny album „Just Call Me”, który cieszył się niemałym zainteresowaniem oraz pokrył się złotem.

The Jet Set postanowili wykorzystać swoje pięć minut i wzięli udział w preselekcjach do Eurowizji 2007. Wygrali je z piosenką „Time to Party” i zostali reprezentantami Polski podczas konkursu w Helsinkach.

Skoczny i energetyczny numer The Jet Set nie sprawdził się jednak na Eurowizji. W awansie do finału nie mógł nawet występ, podczas którego mogliśmy podziwiać m.in. Sashę Strunin w srebrnej klatce i skąpo ubrane tancerki.

W 2009 roku grupa zakończyła działalność, a Sasha Strunin skupiła się na karierze solowej. Wydała debiutancki album i nagrała przebój „To nic kiedy płyną łzy”. Niedługo później zainteresowanie jej muzyką spadło, a piosenkarka zniknęła z salonów.

Jak teraz wygląda Sasha Strunin? Okazuje się, że artystka przeszła ogromną metamorfozę — zarówno wizerunkową, jak i muzyczną. Dziś ma 29 lat i wygląda zupełnie inaczej. Zmieniła styl ubierania. Zaczęła również nagrywać muzykę jazzową. W 2016 roku ukazał się jej drugi album „Woman in Black”, który stworzyła razem z amerykańskim muzykiem Garym Guthmanem. Obecnie artystka przygotowuje się do wydania kolejnej płyty w klimacie jazzu.

Zagłosuj

Czy lubiłeś The Jet Set?

Liczba głosów:

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK