Zamknij

Raper Scarface potrzebuje przeszczepu nerki. Koronawirus zniszczył mu organ

09.10.2020 16:09
Scarface
fot. Youtube / Scarface BrotherMob

Scarface to jedna z gwiazd muzyki, która zaraziła się koronawirusem. U popularnego rapera pojawiły się jednak bardzo groźnie komplikacje. Okazuje się, że w jego przypadku COVID-19 doprowadził do poważnych problemów z nerką. Scarface potrzebuje przeszczepu.

Scarface poinformował, że zmaga się z koronawirusem w marcu. W jego przypadku choroba spowodowała ogromne komplikacje zdrowotne, m.in. obustronne zapalenie płuc.  

To jednak nie koniec problemów. W najnowszym wpisie na Twitterze Scarface ujawnił, że z powodu komplikacji po chorobie COVID-19 musi pilnie przejść przeszczep nerki.

Koronawirus w "Tańcu z gwiazdami". Trzy osoby nie wystąpią w programie

Raper Scarface potrzebuje przeszczepu nerki. Koronawirus zniszczył mu organ

Scarface zwrócił się do fanów z prośbą o pomoc w poszukiwaniu dawcy nerki. Bardzo poważne komplikacje po zakażeniu koronawirusem sprawiły, że jego organ nie jest już w stanie normalnie pracować. Od kilku miesięcy muzyk jest dializowany.

Potrzebuję nerki, jacyś ochotnicy? Moja grupa krwi to B+ — napisał Scarface.

Szokujący wpis rapera poruszył wielu internautów. Co więcej, niektórzy natychmiast zaoferowali swoją pomoc. Miejmy nadzieję, że muzyk szybko znajdzie dawcę i wróci do zdrowia.

Koronawirus: gdzie nie trzeba nosić maseczki?

Kim jest raper Scarface?

Scarface, a tak naprawdę Brad Terrence Jordan, zasłynął jako członek Geto Boys, niezwykle popularnej grupy hip-hopowej z Teksasu, która cieszyła się największą popularnością w latach dziewięćdziesiątych.

Zespół wydał łącznie siedem albumów i nagrał kilka hitów, m.in. „Mind Playing Tricks on Me”. Wielu krytyków uznało ten utwór za jedną z najlepszych piosenek w całej historii rapu.

Scarface świetnie radził sobie także jako artysta solowy. Ma na swoim koncie jedenaście płyt, w tym aż trzy platynowe. Jego największym hitem był utwór „Smile” z 2Pac and Johnny P.

Noszenie brudnej maseczki może prowadzić do różnych chorób. Zobacz jakich

RadioZET.pl/people.com/PK