Scorpions wracają do Polski! Wiemy, gdzie i kiedy wystąpią

28.06.2017 12:42

Dopiero co byli w naszym kraju, a już wiemy, kiedy pojawią się ponownie. Jeden z najpopularniejszych rockowych zespołów na świecie wystąpi w Polsce jeszcze w tym roku.

Scorpions wracają do Polski! Wiemy, gdzie i kiedy wystąpią fot. mat. prasowe

Scorpions zagrają 1 grudnia w hali Ergo Arena, która mieści się na granicy Gdańska i Sopotu. Grupa przyjedzie do Polski w ramach najnowszej trasy „Crazy World Tour”.

To będzie drugi polski koncert zespołu w 2017 roku. Kilka dni temu muzycy dali świetne rockowe show podczas festiwalu w Oświęcimiu.

Polacy kochają Scorpions

Trzeba przyznać, że grupa jest ogromnie popularna w naszym kraju. Każdy ich występ w Polsce przyciąga tłumy fanów rockowego grania. W trakcie koncertu ponownie nie zabraknie wielkich przebojów takich jak: „Wind of Change”, „Send Me an Angel”, „Rock You Like a Hurricane” czy „Still Loving You”.

- Zespół Scorpions należy do tych kapel-legend, które właściwie nie potrzebują jakiejś szczególnej rekomendacji. Mają na swoim koncie 26 płyt i wielkie hity, obok których nie można przejść obojętnie - tak mocno zapadają w pamięć. Niezmiernie się cieszę, że giganci rocka po raz piąty przyjęli nasze zaproszenie i wystąpią przed polskimi fanami, tym razem w pięknej ERGO ARENIE na styku Gdańska i Sopotu. Scorpions to prawdziwy fenomen na polskim rynku muzycznym. Bilety na ich koncerty zawsze rozchodzą się jak „ciepłe bułeczki” -  mówi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje koncert.

To właśnie do Scorpions należy rekord frekwencji na polskim koncercie. W 2000 roku blisko 800-tysięczny tłum bawił się podczas ich występu pod Krakowem.

Co ciekawe, w składzie zespołu od 2003 roku znajduje się Polak Paweł Mąciwoda, grający na gitarze basowej. Oprócz niego i do dzisiaj występujących założycieli zespołu – Klausa Meina i Rudolfa Schenkera - skład uzupełniają Matthias Jabs i Mikkey Dee.

Scorpions w Ergo Arenie: BILETY

Wejściówki będą dostępne od 30 czerwca, od godz. 10:00. Bilety można nabyć za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet oraz w salonach sieci Empik w całym kraju.

RadioZET.pl/PrestigeMJM/PK

Oceń
Tagi