Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Scorpions wspierają WOŚP. Na aukcję trafiło wyjątkowe zdjęcie

12.01.2018 10:52

Legendarna grupa Scorpions postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku muzycy przekazali na jedną z aukcji wyjątkowe zdjęcie ze swoimi autografami. Przedmiot jest już wart kilka tysięcy złotych!

Scorpions wspierają WOŚP. Na aukcję trafiło wyjątkowe zdjęcie fot. Piotr Zagiell / East News

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja gra pod hasłem: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Do kolejnej edycji postanowili dołączyć także muzycy Scorpions. Na aukcję internetową trafiła odkupiona wcześniej przez Dariusza Michalczewskiego oprawiona fotografia o rozmiarach 50 cm na 120 cm. Wszyscy członkowie zespołu podpisali się na niej przed polskim koncertem zespołu Scorpions w grudniu zeszłego roku.

- To dla nas ogromy zaszczyt i przyjemność, że również mogliśmy uczestniczyć w chwili, kiedy Klaus, Rudolf, Matthias, Mikkey i Paweł składali swe podpisy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi ze współpracy z zespołem. Scorpions po raz kolejny udowodnili, że Polska to nie tylko kolejny przystanek na trasie koncertowej, ale coś znacznie więcej! - twierdzi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje najbliższy koncert w Polsce.

Aukcję charytatywną ze zdjęciem można znaleźć tutaj.

Scorpions fot. mat. prasowe

Występ w Łodzi

Scorpions pojawią się już 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

RadioZET.pl/Prestige MJM/PK

Oceń
Tagi