Zamknij

Scorpions wspierają WOŚP. Na aukcję trafiło wyjątkowe zdjęcie

Redakcja
12.01.2018 10:52
Scorpions wspierają WOŚP. Na aukcję trafiło wyjątkowe zdjęcie
fot. Piotr Zagiell / East News

Legendarna grupa Scorpions postanowiła wesprzeć Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku muzycy przekazali na jedną z aukcji wyjątkowe zdjęcie ze swoimi autografami. Przedmiot jest już wart kilka tysięcy złotych!

Już w najbliższą niedzielę, 14 stycznia, odbędzie się 26. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Tym razem fundacja gra pod hasłem: „Dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”.

Do kolejnej edycji postanowili dołączyć także muzycy Scorpions. Na aukcję internetową trafiła odkupiona wcześniej przez Dariusza Michalczewskiego oprawiona fotografia o rozmiarach 50 cm na 120 cm. Wszyscy członkowie zespołu podpisali się na niej przed polskim koncertem zespołu Scorpions w grudniu zeszłego roku.

- To dla nas ogromy zaszczyt i przyjemność, że również mogliśmy uczestniczyć w chwili, kiedy Klaus, Rudolf, Matthias, Mikkey i Paweł składali swe podpisy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi ze współpracy z zespołem. Scorpions po raz kolejny udowodnili, że Polska to nie tylko kolejny przystanek na trasie koncertowej, ale coś znacznie więcej! - twierdzi Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która zorganizuje najbliższy koncert w Polsce.

Aukcję charytatywną ze zdjęciem można znaleźć tutaj.

Scorpions
fot. mat. prasowe

Występ w Łodzi

Scorpions pojawią się już 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron: bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

RadioZET.pl/Prestige MJM/PK