Zamknij

Sean Paul i Sia w nowym singlu "Dynamite". Piątkowa premiera w Radiu ZET

22.10.2021 11:00
Sean Paul Sia
fot. mat. prasowe

Sean Paul i Sia łączą siły w nowym singlu "Dynamite". Znani ze wcześniej współpracy przy hicie "Cheap Thrills" artyści stworzyli teraz klubowy hymn. Premiera utworu odbyła się w piątek na antenie Radia ZET.

Sean Paul i Sia w nowym singlu "Dynamite". Wspólny utwór jamajskiego twórcy wielkich przebojów i australijskiej gwiazdy to klubowy hymn łączący w sobie pop z dancehallowymi bitami.

Sean Paul i Sia w nowym singlu "Dynamite". Premiera w Radiu ZET

"Dynamite" to nowa piosenka Seana Paula i Sii, którzy stworzyli utwór wspólnie z Banx & Ranx oraz Gregiem Kurstinem (Adele, Pink, The Foo Fighters). Co ciekawe, Sean Paul i Sia współpracowali kilka lat temu przy słynnym hicie "Cheap Thrills".

 „Dynamite” zaczęło się po prostu jako piosenka z pozytywną energią. Po nagraniu „Cheap Thrills” wiedziałem jednak, że chcę nagrać z Sią kolejny utwór i „Dynamite” to taki ciąg dalszy. Kiedy Banx, Ranx, Greg Kurstin, ja i Sia pracowaliśmy nad tą piosenką, mieliśmy nadzieję, że przyciągnie ludzi tak jak nasz pierwszy wspólny numer. To mój kolejny kawałek na poprawę humoru. Przy okazji chciałbym podziękować Sii oraz całej mojej ekipie, a także mojej mamie, dzięki której poznałem muzykę Sii – mówi Sean Paul.

RadioZET.pl/mat.prasowe