Nowa piosenka Seleny Gomez. Promuje drugi sezon „13 powodów”

11.05.2018 16:10

Selena Gomez to jedna z producentek „13 powodów”, popularnego serialu produkowanego przez Netflix. 18 maja odbędzie się premiera długo wyczekiwanego drugiego sezonu. W sieci pojawił się singiel „Back To You”, który promuje serial. Utwór znajdzie się na oficjalnym soundtracku.

Selena Gomez fot. Jordan Strauss/Invision/AP/Fotolink/East News

13 powodów 2: Selena Gomez i singiel „Back To You”

Piosenka „Back To You” promuje drugi sezon „13 powodów”, niezwykle popularnego serialu wyprodukowanego przez Netflix. Selena Gomez jest jego współproducentką.

„13 powodów” opowiada historię nastoletniej Hannah, która popełnia samobójstwo. Każdy z odcinków wyjaśnia, dlaczego dziewczyna zdecydowała odebrać sobie życie. Twórcom serialu z kontrowersyjną fabułą zależało na zwróceniu uwagi na problem samobójstw wśród nastolatków. Wielki sukces skłonił twórców do kontynuowania historii.

Bohaterowie próbują poradzić sobie z konsekwencjami śmierci Hannah. Droga do normalności jest skomplikowana, a rany dopiero zaczynają się goić. Szkoła Liberty High szykuje się do procesu sądowego, ktoś jednak zrobi wszystko, żeby prawda o śmierci Hannah nie wyszła na jaw. Seria przerażających zdjęć polaroidowych prowadzi Claya i jego rówieśników na trop straszliwej tajemnicy i spisku mającego ją zatuszować — tak brzmi oficjalna zapowiedź drugiego sezonu „13 powodów”.

Premiera drugiego sezonu „13 powodów” już 18 maja w serwisie Netflix.

RadioZET.pl/PK

Oceń