Zamknij

Selena Gomez obchodzi 27. urodziny. Oto 5 faktów, których nie wiedziałeś o niej

Piotr Krajewski
22.07.2019 11:43
Selena Gomez 27 urodziny 5 faktów których nie wiedziałeś o niej
fot. Wiese/FaceToFace/REPORTER/East News

Selena Gomez to dziś jedna z najpopularniejszych gwiazd na świecie. Miliony fanów śledzą każdy jej krok, a niemal każdy singiel staje się wielkim hitem na listach przebojów. 22 lipca Selena Gomez świętuje 27. urodziny. Z tej okazji prezentujemy 5 interesujących faktów na temat piosenki, o których mogliście nie wiedzieć.

27. urodziny Seleny Gomez. Fakty i ciekawostki o piosenkarce

Selena Gomez obchodzi 22 lipca swoje 27. urodziny. Jedna z najpopularniejszych piosenkarek na świecie to gwiazda, której nikomu nie trzeba przedstawiać. Świadczą o tym jej sukcesy w branży muzycznej. W ciągu zaledwie kilku lat nagrała mnóstwo hitów znanych na całym świecie, m.in. „Wolves”, „Back To You”, „It Ain’t Me”, „Come & Get It” czy najnowszy „Taki Taki” z DJ Snake i Cardi B.

Z okazji 27. urodzin Seleny Gomez przygotowaliśmy 5 interesujących faktów i ciekawostek na jej temat, o których nie wszyscy mogli wiedzieć.

  • Jest jedną z najczęściej obserwowanych osób na Instagramie —  ma ponad 153 miliony followersów. Przez wiele lat mogła się pochwalić największą liczbą obserwujących na świecie. Dopiero niedawno prześcignęli ją Cristiano Ronaldo (176 milionów) i Ariana Grande (160 milionów).
  • Selena Gomez zajmuje się nie tylko muzyką i aktorstwem. W ostatnich latach została także producentką filmową i zdążyła już odnieść pierwszy wielki sukces. To właśnie ona pomogła stworzyć „13 powodów”, bijający rekordy popularności serial Netflixa. Wkrótce odbędzie się premiera 3. sezonu.
  • Swoje imię zawdzięcza Selenie Quintanilli-Perez, jednej z najsłynniejszych wokalistek latynoskich w historii. Gwiazda zmarła w tragicznych okolicznościach. W marcu 1995 roku została śmiertelnie postrzelona przez swoją fankę.
  • Selena Gomez miała zaledwie 10 lat, kiedy zaczęła występować w słynnym serialu „Barney i przyjaciele”. Tam też poznała Demi Lovato, z którą przez wiele lat się przyjaźniła.
  • Od wielu lat Selena Gomez zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. W 2016 roku zdiagnozowano u niej niebezpieczny toczeń rumieniowaty. W wyniku choroby pojawiły się groźne dla jej życia powikłania. Musiała przejść przeszczep nerki. Wieloletnie kłopoty ze zdrowiem doprowadziły Gomez do poważnych problemów emocjonalnych. Artystka otwarcie przyznaje się do depresji, a pod koniec 2018 roku trafiła do specjalistycznego ośrodka zajmującego się zdrowiem psychicznym.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK