Zamknij

Jeden post Seleny Gomez na Instagramie jest wart nawet 3,5 miliona dolarów!

Redakcja
28.08.2018 12:05
Selena Gomez
fot. PUMA/Splash News/EAST NEWS

Selena Gomez to najczęściej obserwowana osoba na Instagramie. Nic więc dziwnego, że każde jej zdjęcie w serwisie cieszy się ogromną popularnością, a największe marki biją się o współpracę z artystką. Okazuje się, że jeden post Seleny Gomez na Instagramie może być warty nawet 3,5 miliona dolarów.

Artyści i marki zarabiają ogromne pieniądze za sprawą mediów społecznościowych. Potwierdzają to najnowsze informacje na temat Seleny Gomez i jej konta na Instagramie. To właśnie jej profil obserwuje najwięcej użytkowników — ponad 141 milionów. Nie dziwi więc fakt, że wszystko, co reklamuje 26-latka, sprzedaje się jak ciepłe bułeczki.

Selena Gomez rozpoczęła niedawno współpracę z marką Puma. Piosenkarka stworzyła własny model butów — Phenom Lux. Sukces przyszedł bardzo szybko. Obuwie sygnowane nazwiskiem Amerykanki niemal natychmiast się wyprzedało.

Współpraca firmy z artystką jest widoczna także na Instagramie, gdzie co jakiś czas 26-latka pokazuje się w obuwiu i ubraniach Pumy. Okazuje się, że najpopularniejsze posty Seleny Gomez, które osiągają wiele milionów polubień, są warte nawet 3,5 miliona dolarów. Jak przyznają specjaliści, to świetna reklama dla niemieckiej marki. Podkreślają też, że oficjalne konto Pumy obserwuje jedynie nieco ponad 8 milionów użytkowników, więc współpraca z taką gwiazdą musi przynosić przedsiębiorstwu ogromne korzyści.

Selena Gomez wykorzystuje swoją współpracę z marką Puma także do szczytnych celów. Część zysków ze sprzedaży Phenom Lux artystka przekazuje na Alliance for Lupus Research, organizację wspierającą osoby chorujące na toczeń rumieniowaty. Przypomnijmy, że właśnie z tą chorobą zmagała się sama Gomez.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/pagesix.com, wmagazine.com/PK