Zamknij

Selena Gomez wybrana kobietą roku przez prestiżowy magazyn. Internauci oburzeni!

Redakcja
27.11.2017 15:17
Selena Gomez wybrana kobietą roku przez prestiżowy magazyn. Internauci oburzeni!
fot. IMP Features/East News

Amerykański magazyn „Billboard” co roku przyznaje nagrody Women In Music artystkom, których osiągnięcia można uznać za wyjątkowe i inspirujące dla innych kobiet. W ten sposób wyróżniono w przeszłości m.in. Madonnę, Taylor Swift czy Beyoncé. Tegoroczna statuetka Woman of the Year trafiła do Seleny Gomez. Niestety, decyzja nie przypadła do gustu wielu osobom. Internauci twierdzą, że nagrodę powinna otrzymać Ariana Grande.

Zagłosuj

Czy Selena Gomez zasłużyła na tytuł kobiety roku?

Liczba głosów:

Selena Gomez to dziesiąta artystka w historii nagrodzona tytułem kobiety roku według „Billboard”. W oficjalnym oświadczeniu władze prestiżowego magazynu wspomniały o wpływie piosenkarki na młode kobiety. Ich zdaniem Gomez wspiera je oraz zachęca do bycia odważnym, nieobawiającym się własnego zdania.

25-latka ma za sobą bardzo trudny rok. W trakcie tegorocznego lata była zmuszona przejść przeszczep nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym, na który zachorowała w 2015 roku.

Internauci mają inne zdanie

Okazuje się, że decyzja o przyznaniu Gomez tej prestiżowej nagrody nie przypadła wszystkim do gustu i wywołała spore poruszenie w sieci.

Zdaniem wielu internautów tytuł kobiety roku powinna otrzymać 24-letnia Ariana Grande. Przypomnijmy, że w trakcie jej majowego koncertu w Manchesterze doszło do tragicznego w skutkach zamachu. Zginęły 22 osoby, a ponad 500 zostało rannych.

Po kilku dniach od tragedii Ariana Grande powróciła do Europy i zorganizowała wielki charytatywny koncert w Manchesterze, na który zaprosiła chociażby Justina Biebera, Miley Cyrus, Katy Perry, Coldplay czy Robbiego Williamsa. Dzięki m.in. jej działaniom udało się zebrać blisko 3 miliony euro na konto fundacji „We Love Manchester Emergency Fund”.

Fani bronią Seleny i twierdzą, że nie otrzymała wyróżnienia tylko z powodu pokonania swoich problemów zdrowotnych. Amerykanka była producentem wykonawczym hitowego serialu „13 powodów”, który można zobaczyć na Netflixie. Zdaniem obrońców piosenkarki produkcja jest istotnym głosem w kwestii samobójstw wśród młodzieży.

30 listopada Selena Gomez odbierze statuetkę i wygłosi przemowę podczas gali w Los Angeles.

RadioZET.pl/aceshowbiz.com/PK