Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selena Gomez komentuje przedawkowanie Demi Lovato. Wzruszające słowa!

05.09.2018 13:31

Selena Gomez i Demi Lovato poznały się, kiedy były jeszcze dziećmi. Przez wiele lat przyjaźniły się i często pojawiały się razem publicznie. Czasy te jednak przeminęły, a artystki poszły innymi drogami. W wywiadzie dla „Elle” Selena Gomez po raz pierwszy wypowiedziała się na temat przedawkowania Demi Lovato.

Selena Gomez Demi Lovato fot. Youtube (Gomez Lucy)

Selena Gomez komentuje przedawkowanie Demi Lovato

Selena Gomez udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „Elle”. W trakcie rozmowy poruszono temat szokującego przedawkowania narkotyków przez Demi Lovato, które miało miejsce pod koniec lipca. Gomez zdecydowała się po raz pierwszy skomentować publicznie całą sprawę.

ZOBACZ TEŻ: Tak wyglądała Demi Lovato w trakcie bulimii. SZOKUJĄCE ZDJĘCIE!

Powiem tylko tyle, że osobiście się z nią kontaktowałam. Nie robię takich rzeczy publicznie. Nie chciałam tego zrobić w taki sposób. Kocham ją. Znamy się od 7. roku życia. To mój komentarz — powiedziała Selena Gomez o Demi Lovato.

Od lat spekuluje się, że piosenkarki, które swego czasu były bardzo bliskimi przyjaciółkami, nie utrzymują już kontaktu. Mimo że ich relacje zmieniły się, komentarz Gomez potwierdza, iż kobiety wcale nie przestały ze sobą rozmawiać. 

Przypomnijmy, że pod koniec lipca Demi Lovato przedawkowała narkotyki. 26-letnią artystkę uratowali sanitariusze, którzy podali nieprzytomnej Amerykance Narcan — lek dla ofiar zatrucia substancjami opioidowymi. Następnie piosenkarka trafiła na kilkanaście dni do szpitala, gdzie dochodziła do zdrowia. Obecnie przebywa na odwyku.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/elle.com/PK

Oceń