Zamknij

Selena Gomez kusi w bikini. Gorący teledysk do singla „Ice Cream” z BLACKPINK [WIDEO]

28.08.2020 12:20
Selena Gomez
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Selena Gomez i BLACKPINK wydały wspólny singiel „Ice Cream”. W pełnym kolorów teledysku, który już bije rekordy popularności, nie brakuje gorących momentów. Selena Gomez zaprezentowała się w samym bikini.

Selena Gomez i BLACKPINK zaprezentowały piosenkę „Ice Cream”. Współpraca amerykańskiej piosenkarki z girlsbandem k-pop była jednym z najbardziej wyczekiwanych muzycznych wydarzeń ostatnich tygodni.

Do internetu trafił także oficjalny teledysk do singla „Ice Cream”. Wideoklip podbija już serwis YouTube i może pochwalić się kilkudziesięcioma milionami wyświetleń.

Selena Gomez kusi w bikini w teledysku „Ice Cream” z BLACKPINK

Selena Gomez postawiła na odważny wizerunek w najnowszym teledysku. W wideoklipie do piosenki „Ice Cream” z BLACKPINK 28-latka kusi pięknym ciałem w bikini, które nawiązuje do retro stylu zwanego pin-up.

Klip cieszy się ogromnym zainteresowaniem i jest obecnie najchętniej oglądanym wideo w serwisie YouTube. Warto dodać, że to pierwsza współpraca Seleny Gomez z zespołem z Korei Południowej.

BLACKPINK: co to za zespół k-pop?

BLACKPINK to zespół, do którego należą piosenkarki: Jisoo, Jennie, Rosé i Lisy. Grupa zadebiutowała na scenie w 2016 roku i w mgnieniu oka podbiła serca fanów koreańskiego popu. Obecnie to najpopularniejszy girlsband k-pop na świecie.

W 2019 roku BLACKPINK wystąpiły w trakcie legendarnego festiwalu Coachella, gdzie pojawiły się jako pierwszy zespół k-pop w historii.

Mają na swoim koncie jeden studyjny album, ale już we wrześniu tego roku ukaże się ich kolejna płyta. BLACKPINK współpracowały z największymi gwiazdami muzyki pop. W 2018 roku nagrały przebój „Kiss and Make Up” z Dua Lipą, a w 2020 roku pojawiły się w piosence „Sour Candy” Lady Gagi.