Zamknij

Selena Gomez królową Spotify. Jest najpopularniejszą artystką na całym świecie!

Redakcja
14.11.2018 16:49
Selena Gomez
fot. mat. prasowe

Selena Gomez może pochwalić się kolejnym wielkim sukcesem w muzyce. Jest obecnie najpopularniejszą artystką na całym świecie w Spotify. Miesięcznie słucha jej ponad 46,2 mln użytkowników aplikacji. 26-latka pokonała kanadyjskiego rapera Drake’a.

Selena Gomez najpopularniejszą artystką w Spotify

Selena Gomez została oficjalnie najpopularniejszą artystką w serwisie Spotify. Piosenkarka może pochwalić się miesięcznie ponad 46,2 mln słuchaczy.

Oznacza to, że 26-letnia gwiazda pobiła dotychczasowego lidera, czyli Drake’a. Kanadyjski raper znajduje się obecnie na drugim miejscu zestawienia z 45,6 mln słuchaczami miesięcznie. Podium zamyka Khalid z wynikiem 43,4 mln.

Coraz głośniej mówi się o nowej płycie Seleny Gomez. Artystka wydała dotąd dwa solowe albumy „Stars Dance” i „Revival”, który został dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych. W swoim dorobku ma kilka przebojów, m.in. „Come & Get It”, „Back to You” „Same Old Love”, „It Ain’t Me” z Kygo i cieszące się ogromną popularnością w Polsce „Kill Em with Kindness”. Wcześniej tworzyła muzykę jako Selena Gomez & The Scene. Wspólnie z zespołem nagrała hity „Naturally” czy „Love You Like a Love Song”.

Selenę Gomez można obecnie usłyszeć w przeboju „Taki Taki”, gdzie pojawia się u boku DJ Snake’a, Cardi B oraz Ozuny.

Selena Gomez przeszła załamanie nerwowe i trafiła do szpitala

W październiku tego roku Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła załamanie nerwowe po tym, jak dostała ataku paniki spowodowanego stanem swojego zdrowia. Selena Gomez cierpi na leukopenię, czyli niedobór białych krwinek. Ich niski poziom zmniejsza szanse organizmu na walkę z wirusami. 

Z leukopenią zmagają się często osoby zażywające leki stosowane w przebiegu tocznia rumieniowatego układowego, który mocno osłabia układ odpornościowy. Gomez zachorowała na tę chorobę autoimmunologiczną w 2015 roku. Toczeń wywołał w jej organizmie groźne dla zdrowia powikłania. W 2017 roku artystka musiała pilnie przejść przeszczep nerki. 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/mat.prasowe/PK