Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Marcin Wojciechowski
Hubert Radzikowski
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selena Gomez nie jest już najpopularniejsza na Instagramie. Pobił ją Cristiano Ronaldo

30.10.2018 11:35

Od dłuższego czasu Selena Gomez była najpopularniejszą gwiazdą na Instagramie. Okazuje się, że amerykańska artystka nie może pochwalić się już największą liczbą obserwujących. Właśnie prześcignął ją portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo. Ma już ponad 144 miliony followersów.

Selena Gomez fot. IMP Features/East News

Cristiano Ronaldo pobił Selenę Gomez na Instagramie

Od kilku lat Selena Gomez była nazywana przez wielu królową Instagrama. Mogła pochwalić się największa liczbą obserwujących, a jej posty były polubione niejednokrotnie wiele milionów razy.

Okazuje się, że piosenkarka nie jest już najpopularniejszym użytkownikiem Instagrama. Obecnie najwięcej fanów w serwisie posiada profil Cristiano Ronaldo, który obserwuje ponad 144 miliony osób.

Cristiano Ronaldo fot. instagram.com/cristiano/

Selena Gomez cierpi na leukopenię

We wrześniu Selena Gomez poinformowała, że robi sobie przerwę od internetu i mediów społecznościowych. Kilka tygodni później artystka trafiła do szpitala. Okazało się, iż 26-latka zmaga się z leukopenią, czyli niedoborem białych krwinek. Ich niski poziom zmniejsza szanse organizmu na walkę z wirusami.

To właśnie ta diagnoza miała doprowadzić artystkę do nagłego załamania nerwowego. W trakcie pobytu w szpitalu miała dostać m.in. ataku paniki. Podjęto więc decyzję o przetransportowaniu piosenkarki do ośrodka psychiatrycznego.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/capitalfm.com/PK

Oceń