Zamknij

Poruszający wywiad Seleny Gomez. Opowiedziała szczerze o chorobie

Redakcja
09.02.2018 16:35
Poruszający wywiad Seleny Gomez. Opowiedziała szczerze o chorobie
fot. AFP/EAST NEWS

Ubiegły rok dla Seleny Gomez był niezwykle trudny. Artystka musiała zmagać się z poważnymi problemami ze zdrowiem. W najnowszym wywiadzie dla słynnego „Harper’s Bazaar” postanowiła poruszyć temat swojej choroby.

W trakcie zeszłorocznego lata amerykańska gwiazda była zmuszona przejść przeszczep nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym, na który zachorowała kilka lat temu. Transplantacja była konieczna, ponieważ choroba wywołała w jej organizmie groźne dla życia powikłania. Dawczynią organu została Francia Raisa, amerykańska aktorka i wieloletnia przyjaciółka gwiazdy.

Gomez udzieliła niedawno wywiadu dla magazynu „Harper’s Bazaar”, w którym poruszyła temat walki z ciężkim i uciążliwym schorzeniem. Kilka lat artystka musiała przejść chemioterapię, a w 2016 roku była zmuszona wycofać się z branży muzycznej oraz odwołać swoją trasę koncertową. Wszystko przez zdiagnozowaną chorobę i nasilające się objawy. 

— Miałam wiele kłopotów z depresją i lękiem, o czym głośno mówiłam, ale nie jest to coś, co wydaje mi się, że kiedykolwiek pokonam. Nie będzie dnia, kiedy powiem „mam na sobie piękną sukienkę, wygrałam”. Sądzę, że będę musiała się z tym mierzyć do końca mojego życia. Nie przeszkadza mi to, bo wiem, że wybieram siebie ponad wszystko. Właśnie z tą myślą rozpoczynam nowy rok — powiedziała Selena.

Stany depresyjne, napady lęku i panika to jedne z wielu objawów wspomnianego już tocznia — choroby autoimmunologicznej.

2018 ma być lepszy

Artystka wspomniała już kilka miesięcy temu, że planuje wydać w tym roku kolejny studyjny album. Zapowiadają go wydane jeszcze w 2017 roku trzy single: „Bad Liar”, „Fetish” i „Wolves”, który wciąż cieszy się dużą popularnością wśród słuchaczy Radia ZET.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/nme.com/PK