Zamknij

Selena Gomez pojawi się w nowym filmie Woody’ego Allena! Kiedy premiera?

Redakcja
09.08.2017 09:44
Selena Gomez pojawi się w nowym filmie Woody’ego Allena! Kiedy premiera?
fot. EastNews/FaceToFace/REPORTER

Amerykańska artystka pracuje obecnie nad swoim kolejnym studyjnym albumem, z którego pochodzą znane już single „Bad Liar” i „Fetish”. Selena Gomez nie skupia się jednak tylko i wyłącznie na karierze muzycznej. Od najmłodszych lat pojawia się także w filmach. Zgodnie z najnowszymi doniesieniami, 25-latka dołączyła właśnie do obsady najnowszej produkcji Woody’ego Allena.

Selena Gomez pojawi się w kolejnym filmie jednego z najsłynniejszych reżyserów. Zapowiada się niezwykle młoda obsada. Artystka zagra u boku takich aktorów jak Timothée Chalamet czy Elle Fanning.

Tytuł filmu, data premiery i inne szczegółowe informacje pozostają na ten moment nieznane.

Zanim zobaczymy nową produkcję Allena z udziałem Gomez, w kinach pojawi się jego film „Wonder Wheel”. Obraz trafi do amerykańskich kin 1 grudnia. Zagrają w nim m.in. Kate Winslet i Justin Timberlake.

Zobacz także

Selena Gomez: artystka o wielu twarzach

Amerykanka, jak wiele znanych obecnie piosenkarek, zaczynała swoją artystyczną przygodę od Disneya. Była m.in. gwiazdą serialu „Czarodzieje z Waverly Place”. Grała także w produkacjach dla młodzieży i filmach „Opiekun”, „Spring Breakers”, „Bez kompasu” czy „Wyścig po życie”.

Jej muzyczna kariera rozpoczęła się w 2008 roku, kiedy założyła grupę Selena Gomez & the Scene. Zespół pozwolił artystce zyskać popularność w świecie muzyki. W trakcie czteroletniej działalności band wydał trzy krążki, z których pochodzą takie utwory jak „Naturally”, „Who Says” czy „Love You Like a Love Song”.

Od 2013 roku Gomez skupiła się na karierze solowej. Wydała już dwa studyjne albumy „Stars Dance” i „Revival”, który został dobrze przyjęty przez krytyków muzycznych. W swoim dorobku ma kilka przebojów: „Come & Get It”, „Same Old Love”, „It Ain’t Me” z Kygo i cieszące się ogromną popularnością w Polsce „Kill Em with Kindness”.

Amerykanka spróbowała ostatnio także swoich sił w produkcji filmowej. 25-latka została producentem wykonawczym hitowego serialu „13 Powodów”, który można zobaczyć na Netflixie.

RadioZET.pl/pitchofork.com/PK