Zamknij

Selena Gomez prosi fanów o pomoc. Walczy o prawa imigrantów

Piotr Krajewski
02.07.2019 15:24
Selena Gomez prosi fanów o pomoc walczy o prawa imigrantów z Meksyku
fot. Instagram

Selena Gomez to jedna z najpopularniejszych gwiazd na Instagramie, która stara się jednak wykorzystywać social media nie tylko do komunikacji z fanami. W najnowszym wpisie postanowiła zwrócić uwagę internautów na problem traktowania dzieci imigrantów w Stanach Zjednoczonych. Zaapelowała do fanów i poprosiła ich o wsparcie.

Selena Gomez błaga fanów na Instagramie. Wpis o dzieciach imigrantów z Meksyku

Selena Gomez dodała mocny wpis na Instagramie, w którym zdecydowała się zaapelować do wszystkich swoich obserwatorów o wsparcie dla imigrantów w Ameryce Północnej. Piosenkarka jest oburzona nieludzkim traktowaniem dzieci na granicy Meksyku oraz Stanów Zjednoczonych, które są oddzielane od swoich rodziców i przetrzymywane w klatkach.

Dzieci w klatkach. Spanie na betonowych podłogach z aluminiowymi kocami. Bez dostępu do podstawowych rzeczy. Jak to możliwe, że dzieje się to nadal? Nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić, przez co te dzieci przechodzą. Musimy coś zrobić, aby w końcu to się skończyło. Nie milczcie w kwestii praw człowieka. Zadzwońcie do swoich przedstawicieli — napisała.

>> Kup BILETY na jesienną trasę koncertową Budki Suflera

Apel Seleny Gomez nawiązuje do polityki Donalda Trumpa, który chce drastycznie zmniejszyć napływ nielegalnych imigrantów z Meksyku do Stanów Zjednoczonych. Prezydent niejednokrotnie już groził budową muru na granicy obydwu państw.

Wpis piosenkarki poparło mnóstwo internautów. Polubiono go ponad 5 milionów razy. Nie brakuje też wielu pozytywnych komentarzy, w których fani chwalą gwiazdę za zaangażowanie w sprawy społeczne i polityczne.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK