Zamknij

Selena Gomez mogła umrzeć po przeszczepie nerki. Szokujące szczegóły!

Redakcja
12.03.2018 16:47
Selena Gomez Francia Raisa przeszczep nerki
fot. Instagram / Selena Gomez

W ubiegłym roku Selena Gomez musiała przejść przeszczep nerki. Jej dawczynią była Francia Raisa, wieloletnia przyjaciółka gwiazdy. W wywiadzie dla magazynu „W” przyznała, że po operacji pojawiły się bardzo niebezpieczne komplikacje, które mogły doprowadzić nawet do śmierci Gomez.

Francia Raisa o komplikacjach po przeszczepie nerki Seleny Gomez

Selena Gomez była bliska śmierci tuż po transplantacji nerki — takie informacje zdradziła Francia Raisa, dawczyni organu i bliska przyjaciółka piosenkarki.

— U Seleny wystąpiły komplikacje. Kilka godzin po operacji obudziłam się i dostałam od niej wiadomość: „Strasznie się boję. Moja nerka była bardzo aktywna. Kiedy się obróciła, pękła mi tętnica” — zdradziła w wywiadzie dla magazynu „W” Raisa.

Selena Gomez musiała przejść natychmiast kolejną skomplikowaną operację. Lekarze byli zmuszeni wykorzystać jedną z żył w nodze, aby zbudować nową tętnicę nerkową.

— Mogła umrzeć — dodała Francia Raisa.

Dawczyni przyznała, że okres po operacji był bardzo trudny również dla niej. Przez długi czas zmagała się m.in. z brakiem apetytu.

Selena Gomez o toczniu i depresji

W wywiadzie dla słynnego „Harper’s Bazaar” Selena Gomez poruszyła temat swojej ciężkiej choroby i problemów, które uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK