Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selena Gomez mogła umrzeć po przeszczepie nerki. Szokujące szczegóły!

12.03.2018 16:47

W ubiegłym roku Selena Gomez musiała przejść przeszczep nerki. Jej dawczynią była Francia Raisa, wieloletnia przyjaciółka gwiazdy. W wywiadzie dla magazynu „W” przyznała, że po operacji pojawiły się bardzo niebezpieczne komplikacje, które mogły doprowadzić nawet do śmierci Gomez.

Selena Gomez Francia Raisa przeszczep nerki fot. Instagram / Selena Gomez

Francia Raisa o komplikacjach po przeszczepie nerki Seleny Gomez

Selena Gomez była bliska śmierci tuż po transplantacji nerki — takie informacje zdradziła Francia Raisa, dawczyni organu i bliska przyjaciółka piosenkarki.

— U Seleny wystąpiły komplikacje. Kilka godzin po operacji obudziłam się i dostałam od niej wiadomość: „Strasznie się boję. Moja nerka była bardzo aktywna. Kiedy się obróciła, pękła mi tętnica” — zdradziła w wywiadzie dla magazynu „W” Raisa.

Selena Gomez musiała przejść natychmiast kolejną skomplikowaną operację. Lekarze byli zmuszeni wykorzystać jedną z żył w nodze, aby zbudować nową tętnicę nerkową.

— Mogła umrzeć — dodała Francia Raisa.

Dawczyni przyznała, że okres po operacji był bardzo trudny również dla niej. Przez długi czas zmagała się m.in. z brakiem apetytu.

Selena Gomez o toczniu i depresji

W wywiadzie dla słynnego „Harper’s Bazaar” Selena Gomez poruszyła temat swojej ciężkiej choroby i problemów, które uniemożliwiły jej kontynuowanie kariery.

WYGRAJ BILETY NA KONCERT EDA SHEERANA W MANCHESTERZE

RadioZET.pl/PK

Oceń