Zamknij

Selena Gomez w bikini bez retuszu. Pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało [FOTO]

05.07.2021 15:42
Selena Gomez
fot. FaceToFace/REPORTER/East News

Selena Gomez pokazała, jak wygląda jej ciało w bikini bez retuszu. Piosenkarka pochwaliła się zdjęciami z wyjątkowej sesji zdjęciowej promującej jej współpracę z marką strojów kąpielowych. Fani zachwycają się prawdziwą sylwetką Seleny Gomez.

Selena Gomez to bez wątpienia jedna z najpopularniejszych gwiazd w internecie. Niemal każdy jej wpis i nowe zdjęcie wywołują ogromne poruszenie wśród internautów. Od wielu lat piosenkarka zmaga się z problemami zdrowotnymi, w tym związanymi ze zdrowiem psychicznym. Artystka nie boi się o nich mówić, chętnie wspiera swoich fanów i stara się promować m.in. naturalność.

Tak jest też w przypadku nowej sesji zdjęciowej. Selena Gomez nawiązała współpracę z marką strojów kąpielowych i opublikowała zdjęcia w bikini, które nie zostały poddane retuszowi. Internauci są zachwyceni postawą gwiazdy i chwalą jej prawdziwe ciało.

Selena Gomez podbija internet nagraniem z dzieciństwa. Tak śpiewała hit Britney Spears [WIDEO]

Selena Gomez bez retuszu. Tak naprawdę wygląda jej ciało w bikini

Selena Gomez to kolejna wielka gwiazda, która walczy o naturalność w świecie show-biznesu i promuje ciałopozytywność. Wokalistka wzięła udział w wyjątkowej sesji zdjęciowej, która była wolna od obróbki graficznej.

Piosenkarka opublikowała zdjęcia w bikini i pokazała, jak naprawdę wygląda jej ciało. Przyznała, że jest zachwycona współpracą z popularną marką strojów kąpielowych.

Uwielbiam w tej marce to, że celebruje kobiety, które bezwarunkowo kochają swoje ciała – napisała Gomez.

Fani są zachwyceni niewyretuszowanymi zdjęciami Seleny Gomez. Zdaniem wielu piosenkarka wygląda jeszcze lepiej w naturalnej odsłonie. Fotografię na Instagramie polubiono ponad 7 milionów razy.

"Only Murders in the Building": Selena Gomez w intrygującej komedii kryminalnej [ZWIASTUN]