Zamknij

Selena Gomez w szpitalu psychiatrycznym. Justin Bieber załamany! [ZDJĘCIA]

Redakcja
12.10.2018 13:05
Selena Gomez Justin Bieber
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/Reporter, Pap Nation / SplashNews.com/East News

Selena Gomez trafiła do szpitala psychiatrycznego. Jak podają amerykańskie media, artystka przeszła załamanie nerwowe. Informacja o jej złym stanie zdrowia mocno wpłynęła na Justina Biebera, byłego chłopaka Gomez. Gwiazdor publicznie rozpłakał się, co nie umknęło uwadze fotoreporterów.

Selena Gomez w szpitalu. Justin Bieber załamany

W czwartek pojawiły się pierwsze informacje o załamaniu nerwowym Seleny Gomez. Piosenkarka przebywa obecnie w szpitalu psychiatrycznym, gdzie została poddana specjalistycznej terapii.

Wiadomość o złym stanie zdrowia Gomez odbiła się także na Justinie Bieberze, z którym piosenkarka była kilkukrotnie w związku — ostatni raz na przełomie 2017 i 2018 roku.

Paparazzi sfotografowali popularnego artystę w bardzo emocjonalnym momencie. W trakcie jazdy samochodem ze swoją obecną partnerką — modelką Hailey Baldwin — 24-latek rozpłakał się. Amerykańskie media szybko powiązały zachowanie Biebera z wiadomością o pobycie Seleny Gomez w szpitalu. Artysta nie zdecydował się jednak oficjalnie skomentować całej sytuacji.

Selena Gomez w szpitalu. Przeszła załamanie nerwowe

Amerykański portal „TMZ” informuje, że Selena Gomez przeszła ostatnio załamanie nerwowe po tym, jak dwukrotnie była hospitalizowana w związku z niskim poziomem białych krwinek. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku Gomez przeszła transplantację.

Niepokojąca sytuacja doprowadziła Selenę Gomez do poważnych problemów emocjonalnych. Jak dodaje „TMZ”, do załamania doszło w trakcie pobytu w szpitalu. Artystka miała mieć atak paniki i próbowała wyrwać kroplówkę z ramienia. Obecnie dochodzi do siebie w specjalistycznej placówce, gdzie została poddana terapii.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/tmz.com,etonline.com/PK