Zamknij

Selena Gomez we łzach. Popłakała się po otrzymaniu tytułu kobiety roku [WIDEO]

Redakcja
01.12.2017 14:10
Selena Gomez we łzach. Popłakała się po otrzymaniu tytułu kobiety roku [WIDEO]
fot. Youtube (Billboard)

Amerykański magazyn „Billboard” co roku przyznaje nagrody Women In Music artystkom, których osiągnięcia można uznać za wyjątkowe i inspirujące dla innych kobiet. Tegoroczna nagroda trafiła do Seleny Gomez. Artystka wygłosiła na gali przemowę, w trakcie której mocno się wzruszyła. Zobacz wideo.

Selena Gomez to dziesiąta artystka w historii, która została nagrodzona przez magazyn Billboard tytułem kobiety roku. W ten sposób wyróżniono w przeszłości m.in. Madonnę, Taylor Swift czy Beyoncé.

25-latka ma za sobą bardzo trudny rok. W trakcie tegorocznego lata była zmuszona przejść przeszczep nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym, na który zachorowała w 2015 roku.

W trakcie specjalnej gali, którą zorganizowano 30 listopada w Los Angeles, amerykańska gwiazda miała możliwość odebrać nagrodę. Jej wystąpienie i przemowę zapowiedziały aktorki Elle Fanning oraz Francia Raisa, która jest wieloletnią przyjaciółką piosenkarki. To właśnie ona została dawczynią nerki dla Seleny.

- Rzadko zdarza się znaleźć kogoś, kto wykorzystuje własne problemy i zmartwienia, aby pomóc wszystkim innym być silniejszymi – stwierdziła Fanning.

Gomez pojawiła się na scenie i niemal natychmiast wzruszyła się.

Zobacz także

- Szczerze mówiąc, to Francia powinna otrzymać tę nagrodę. Uratowała mi życie – powiedziała ze łzami w oczach i dodała: - Czuję się niesamowicie szczęśliwa. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za pozycję, którą otrzymałam w trakcie swojej kariery.

Nie zabrakło też podziękowań dla wszystkich kobiet, rodziny i współpracowników za wsparcie w trakcie tego trudnego roku.

- Nie wiem, jak odwdzięczę się za tę nagrodę, ale mam nadzieję, że stworzę fantastyczny album w przyszłym roku –  dodała Gomez na zakończenie.

Selena Gomez na Billboard Women in Music 2017 [GALERIA]

RadioZET.pl/billboard.com/PK