Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Selena Gomez we łzach. Popłakała się po otrzymaniu tytułu kobiety roku [WIDEO]

01.12.2017 14:10

Amerykański magazyn „Billboard” co roku przyznaje nagrody Women In Music artystkom, których osiągnięcia można uznać za wyjątkowe i inspirujące dla innych kobiet. Tegoroczna nagroda trafiła do Seleny Gomez. Artystka wygłosiła na gali przemowę, w trakcie której mocno się wzruszyła. Zobacz wideo.

Selena Gomez we łzach. Popłakała się po otrzymaniu tytułu kobiety roku [WIDEO] fot. Youtube (Billboard)

Selena Gomez to dziesiąta artystka w historii, która została nagrodzona przez magazyn Billboard tytułem kobiety roku. W ten sposób wyróżniono w przeszłości m.in. Madonnę, Taylor Swift czy Beyoncé.

25-latka ma za sobą bardzo trudny rok. W trakcie tegorocznego lata była zmuszona przejść przeszczep nerki spowodowany niebezpiecznym toczniem rumieniowatym, na który zachorowała w 2015 roku.

W trakcie specjalnej gali, którą zorganizowano 30 listopada w Los Angeles, amerykańska gwiazda miała możliwość odebrać nagrodę. Jej wystąpienie i przemowę zapowiedziały aktorki Elle Fanning oraz Francia Raisa, która jest wieloletnią przyjaciółką piosenkarki. To właśnie ona została dawczynią nerki dla Seleny.

- Rzadko zdarza się znaleźć kogoś, kto wykorzystuje własne problemy i zmartwienia, aby pomóc wszystkim innym być silniejszymi – stwierdziła Fanning.

Gomez pojawiła się na scenie i niemal natychmiast wzruszyła się.

- Szczerze mówiąc, to Francia powinna otrzymać tę nagrodę. Uratowała mi życie – powiedziała ze łzami w oczach i dodała: - Czuję się niesamowicie szczęśliwa. Nie mogłabym być bardziej wdzięczna za pozycję, którą otrzymałam w trakcie swojej kariery.

Nie zabrakło też podziękowań dla wszystkich kobiet, rodziny i współpracowników za wsparcie w trakcie tego trudnego roku.

- Nie wiem, jak odwdzięczę się za tę nagrodę, ale mam nadzieję, że stworzę fantastyczny album w przyszłym roku –  dodała Gomez na zakończenie.

Selena Gomez na Billboard Women in Music 2017 [GALERIA]

RadioZET.pl/billboard.com/PK

Oceń