Zamknij

Selena Gomez przerywa milczenie po załamaniu nerwowym. Wzruszający wpis na Instagramie

Redakcja
15.01.2019 12:13
Selena Gomez
fot. Youtube (Selena Gomez)

Selena Gomez postanowiła wrócić po kilku miesiącach do aktywności w mediach społecznościowych. Gwiazda opublikowała pierwszy wpis na Instagramie po załamaniu nerwowym, które przeszła we wrześniu. Dodała także kilka nowych zdjęć.

Selena Gomez wróciła na Instagram po załamaniu nerwowym

Selena Gomez wróciła na Instagram po załamaniu nerwowym, które przeszła we wrześniu zeszłego roku. Piosenkarka trafiła do szpitala psychiatrycznego po tym, jak dostała ataku paniki i załamała się niskim poziomem białych krwinek w jej organizmie. Zdarza się to po przeszczepie nerki. Przypomnijmy, że w 2017 roku gwiazda przeszła transplantację. Zdiagnozowano także u niej toczeń rumieniowaty układowy.

Teraz Selena Gomez zdecydowała się wrócić do mediów społecznościowych i opublikowała pierwszy wzruszający wpis po przerwie. Wraz z nim dodała kilka swoich zdjęć.

Minęło trochę czasu, odkąd pisałam do Was, ale chciałam życzyć wszystkim szczęśliwego nowego roku oraz podziękować za miłość i wsparcie. Ten ostatni rok był zdecydowanie czasem autorefleksji, wyzwań i rozwoju. To właśnie te wyzwania zawsze pokazują, kim jesteś i co jesteś w stanie przezwyciężyć. Uwierzcie, nie jest łatwo, ale jestem dumna z osoby, którą się staję i czekam z niecierpliwością, co przyniesie ten rok. Kocham Was wszystkich” — napisała Selena Gomez.

Pierwsze sygnały poważnych problemów u Seleny Gomez pojawiły się już pod koniec września. Piosenkarka opublikowała wtedy post w mediach społecznościowych, w którym poinformowała fanów, że robi sobie przerwę od internetu. Przyznała także, iż od pięciu lat walczy z depresją. Co więcej, 26-latka była atakowana od dłuższego czasu negatywnymi komentarzami związanymi z jej byłym chłopakiem Justinem Bieberem, który podobno niedawno ożenił się z modelką Hailey Baldwin.  

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK