Zamknij

Selena Gomez wyszła ze szpitala. Poprawia się stan zdrowia piosenkarki

Redakcja
02.11.2018 11:01
Selena Gomez
fot. Youtube (Selena Gomez)

Selena Gomez została wypisana ze szpitala psychiatrycznego, do którego trafiła z powodu załamania nerwowego. Jak informują amerykańskie media, piosenkarka czuje się o wiele lepiej. Przypomnijmy, że 26-latka zmaga się z leukopenią, czyli niedoborem białych krwinek.

Selena Gomez wyszła ze szpitala

Selena Gomez wyszła ze szpitala — informuje „HollywoodLife”. Jak podaje amerykański portal, piosenkarka czuje się o wiele lepiej i powoli zaczyna dochodzić do siebie. Sprawia wrażenie dużo silniejszej, zdrowszej oraz przede wszystkim szczęśliwszej. Zdaje sobie jednak sprawę ze stanu swoje zdrowia i jest świadoma, że musi stale dbać o siebie.

Media twierdzą też, że Selena Gomez zaczyna powoli wracać do pracy nad swoimi artystycznymi projektami. Podobno już niedługo fani usłyszą jej zupełnie nową płytę.

Przypomnijmy, że w październiku gwiazda trafiła do szpitala psychiatrycznego. Przeszła załamanie nerwowe po tym, jak dostała ataku paniki spowodowanego stanem swojego zdrowia. Selena Gomez cierpi na leukopenię, czyli niedobór białych krwinek. Ich niski poziom zmniejsza szanse organizmu na walkę z wirusami. 

Z leukopenią zmagają się często osoby zażywające leki stosowane w przebiegu tocznia rumieniowatego układowego, który mocno osłabia układ odpornościowy. Gomez zachorowała na tę chorobę autoimmunologiczną w 2015 roku. Toczeń wywołał w jej organizmie groźne dla zdrowia powikłania. W 2017 roku artystka musiała pilnie przejść przeszczep nerki

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/hollywoodlife.com/PK