Zamknij

Seo Min-Woo nie żyje. Gwiazdor K-popu miał 33 lata

Redakcja
27.03.2018 09:54
Seo Min-Woo
fot. instagram.com/sogogijuseyo/

Seo Min-Woo, gwiazdor K-popu, nie żyje. W niedzielny wieczór członek popularnego zespołu 100% został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w koreańskim Seulu. Miał 33 lata.

Seo Min-Woo z 100% nie żyje. Gwiazdor K-popu miał 33 lata

Seo Min-Woo został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu w Gangnam-gu, jednej z dzielnic Seulu — stolicy Korei Południowej. Zmarł 25 marca.

O śmierci Seo Min-Woo oficjalnie poinformowała agencja TOP Media, do której należał członek k-popowego zespołu 100%. Kiedy 33-letni artysta został znaleziony, nie miał już pulsu.

Koreańskie media podają, że prawdopodobną przyczyną śmierci Seo Min-Woo było zatrzymanie akcji serca.

Nie ma na razie szczegółów odnośnie do sekcji zwłok. Pogrzeb gwiazdora będzie miał najprawdopodobniej charakter niewielkiej i prywatnej ceremonii.

Śmierć Seo Min-Woo to cios dla fanów muzyki k-pop. Niemal natychmiast po opublikowaniu informacji o zgonie członka grupy 100% sieć zalała fala smutnych postów, w których internauci żegnają swojego idola.

Kariera Seo Min-Woo

Seo Min-Woo urodził się w koreańskim mieście Daegu w 1985 roku. Był członkiem k-popowego zespołu 100%, z którym wydał kilka albumów — zarówno w języku koreańskim, jak i japońskim.

Do największych hitów grupy należą utwory „Bad Boy”, „Want U Back” czy „Beat”.

Jak informują koreańskie media, zespół miał zaplanowane na kwiecień koncerty na terenie Japonii. Nie wiadomo na razie, czy zostaną odwołane lub przełożone.

Śmierć Jong-hyun

Odejście Seo Min-Woo to nie pierwsza w ostatnim czasie głośna śmierć w świecie K-popu. Przypomnijmy, iż w grudniu 2017 roku zmarł Kim Jong-hyun, lider zespołu SHINee. Koreańskie media podały, że artysta został znaleziony nieprzytomny w swoim apartamencie, a w jego mieszkaniu odnaleziono płonący brykiet z węgla. Jong-hyun zmarł w szpitalu w wieku 27 lat.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/independent.co.uk/PK