Zamknij

Setki fanów Chestera wyszło na ulice Los Angeles i śpiewało przeboje Linkin Park [WIDEO]

Redakcja
08.08.2017 13:15
Setki fanów Chestera wyszło na ulice Los Angeles i śpiewało przeboje Linkin Park [WIDEO]
fot. Youtube / CBS Los Angeles

W niedzielny wieczór setki osób pojawiło się w Grand Park w Los Angeles, aby wspólnie upamiętnić Chestera Benningtona podczas koncertu. Fani zebrali się w jednym miejscu i razem śpiewali największe hity Linkin Park.

Fani zmarłego muzyka pojawili się w śródmieściu Los Angeles, gdzie odbył się koncert upamiętniający Chestera z Linkin Park. Nie zabrakło największych hitów zespołu, latarek, świeczek i momentów wzruszenia.

12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera

Zmarli w tym roku Chris Cornell i Chester Bennington byli przyjaciółmi od wielu lat. Toni Cornell postanowiła upamiętnić swojego ojca oraz lidera Linkin Park w trakcie piątkowego programu Good Morning America. Tutaj możecie zobaczyć wzruszające nagranie.

Strona ku pamięci Chestera Benningtona

Zespół Linkin Park uruchomił specjalną witrynę internetową. Można tam znaleźć pożegnalne wpisy fanów z całego świata oraz kontakty dla osób, które mają problemy i potrzebują pomocy specjalistów.

Oficjalna przyczyna śmierci wokalisty

Koroner sądowy z Los Angeles wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził przyczynę śmierci członka Linkin Park. Mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało artysty zauważyła pokojówka. Obok Benningtona znajdowała się opróżniona do połowy butelka alkoholu. W domu nie znaleziono listu pożegnalnego. Więcej szczegółów tutaj.

Zobacz także

RadioZET.pl/latimes.com/nme.com/PK