Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Setki fanów Chestera wyszło na ulice Los Angeles i śpiewało przeboje Linkin Park [WIDEO]

08.08.2017 13:15

W niedzielny wieczór setki osób pojawiło się w Grand Park w Los Angeles, aby wspólnie upamiętnić Chestera Benningtona podczas koncertu. Fani zebrali się w jednym miejscu i razem śpiewali największe hity Linkin Park.

Setki fanów Chestera wyszło na ulice Los Angeles i śpiewało przeboje Linkin Park [WIDEO] fot. Youtube / CBS Los Angeles

Fani zmarłego muzyka pojawili się w śródmieściu Los Angeles, gdzie odbył się koncert upamiętniający Chestera z Linkin Park. Nie zabrakło największych hitów zespołu, latarek, świeczek i momentów wzruszenia.

12-letnia córka Chrisa Cornella śpiewa „Hallelujah” na cześć ojca i Chestera

Zmarli w tym roku Chris Cornell i Chester Bennington byli przyjaciółmi od wielu lat. Toni Cornell postanowiła upamiętnić swojego ojca oraz lidera Linkin Park w trakcie piątkowego programu Good Morning America. Tutaj możecie zobaczyć wzruszające nagranie.

Strona ku pamięci Chestera Benningtona

Zespół Linkin Park uruchomił specjalną witrynę internetową. Można tam znaleźć pożegnalne wpisy fanów z całego świata oraz kontakty dla osób, które mają problemy i potrzebują pomocy specjalistów.

Oficjalna przyczyna śmierci wokalisty

Koroner sądowy z Los Angeles wydał oficjalne oświadczenie, w którym potwierdził przyczynę śmierci członka Linkin Park. Mężczyzna popełnił samobójstwo przez powieszenie. Ciało artysty zauważyła pokojówka. Obok Benningtona znajdowała się opróżniona do połowy butelka alkoholu. W domu nie znaleziono listu pożegnalnego. Więcej szczegółów tutaj.

RadioZET.pl/latimes.com/nme.com/PK

Oceń