Zamknij

Fan wbiegł na scenę podczas koncertu Shakiry. Zaskakująca reakcja gwiazdy! [WIDEO]

Redakcja
16.10.2018 14:49
Shakira
fot. twitter.com/escandalamx

W trakcie koncertu Shakiry w Meksyku na scenę niespodziewanie wtargnął fan. Do nieznajomego mężczyzny natychmiast dobiegła ochrona, która chciała jak najszybciej odsunąć go od Kolumbijki. Reakcja piosenkarki była jednak zaskakująca. Uspokoiła ochroniarzy, przytuliła swojego fana, a nawet zrobiła sobie z nim selfie. Zobaczcie wideo!

Shakira: fan wbiegł na scenę w trakcie koncertu. Reakcja piosenkarki szokuje

Wbiegający na scenę fani to jeden z najczęstszych przypadków niespodziewanych sytuacji w trakcie koncertów. Nie wszystkie gwiazdy muzyki życzą jednak sobie spotkań z nieproszonymi gośćmi. Ze względów bezpieczeństwa takie osoby są zazwyczaj natychmiast zatrzymywane przez ochronę i kierowane za kulisy.

Podczas koncertu Shakiry w stolicy Meksyku na scenie pojawił się fan. Reakcja piosenkarki może zaskoczyć jednak niejedną osobę. 41-latka nie przestraszyła się nieznajomego i nie poprosiła o usunięcie intruza. Co więcej, zareagowała bardzo pozytywnie. Niemal natychmiast zatrzymała przerażonych całą sytuacją ochroniarzy, którzy próbowali odciągnąć mężczyznę od artystki. Kazała się im uspokoić, a z młodym fanem wymieniła kilka słów, przytuliła go i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Dopiero później pozwoliła ochronie ściągnąć fana grzecznie ze sceny.

Tuż po koncercie mężczyzna, niejaki Axel Escobar, opublikował na swoim Instagramie selfie z Shakirą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK