Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Beata Tadla
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Fan wbiegł na scenę podczas koncertu Shakiry. Zaskakująca reakcja gwiazdy! [WIDEO]

16.10.2018 14:49

W trakcie koncertu Shakiry w Meksyku na scenę niespodziewanie wtargnął fan. Do nieznajomego mężczyzny natychmiast dobiegła ochrona, która chciała jak najszybciej odsunąć go od Kolumbijki. Reakcja piosenkarki była jednak zaskakująca. Uspokoiła ochroniarzy, przytuliła swojego fana, a nawet zrobiła sobie z nim selfie. Zobaczcie wideo!

Shakira fot. twitter.com/escandalamx

Shakira: fan wbiegł na scenę w trakcie koncertu. Reakcja piosenkarki szokuje

Wbiegający na scenę fani to jeden z najczęstszych przypadków niespodziewanych sytuacji w trakcie koncertów. Nie wszystkie gwiazdy muzyki życzą jednak sobie spotkań z nieproszonymi gośćmi. Ze względów bezpieczeństwa takie osoby są zazwyczaj natychmiast zatrzymywane przez ochronę i kierowane za kulisy.

Podczas koncertu Shakiry w stolicy Meksyku na scenie pojawił się fan. Reakcja piosenkarki może zaskoczyć jednak niejedną osobę. 41-latka nie przestraszyła się nieznajomego i nie poprosiła o usunięcie intruza. Co więcej, zareagowała bardzo pozytywnie. Niemal natychmiast zatrzymała przerażonych całą sytuacją ochroniarzy, którzy próbowali odciągnąć mężczyznę od artystki. Kazała się im uspokoić, a z młodym fanem wymieniła kilka słów, przytuliła go i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. Dopiero później pozwoliła ochronie ściągnąć fana grzecznie ze sceny.

Tuż po koncercie mężczyzna, niejaki Axel Escobar, opublikował na swoim Instagramie selfie z Shakirą.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi