Zamknij

Shakira kiedyś. Tak wyglądała w latach 90., zanim stała się sławna [ZDJĘCIA]

Piotr Krajewski
21.10.2019 14:39
Shakira kiedyś tak wyglądała w latach 90 zanim stała się sławna zdjęcia foto
fot. Wiese/face to face/FaceToFace/REPORTER/East News

Shakira słynie dziś ze swojej pięknej fryzury. Od wielu lat długie i gęste blond loki są jej znakiem rozpoznawczym. Nie zawsze jednak tak było. W latach dziewięćdziesiątych Kolumbijka prezentowała się zupełnie inaczej. Poniżej możecie zobaczyć, jak Shakira wyglądała kiedyś, zanim stała się sławna. Zmieniła się nie do poznania.

Shakira kiedyś. Tak wyglądała zanim stała się sławna [ZDJĘCIA]

Shakira kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Okazuje się, że na początku swojej kariery utalentowana Kolumbijka miała kompletnie inny wizerunek. Aż trudno uwierzyć, że ta sympatyczna brunetka zmieniła się niedługo później w blondwłosą piękność, za którą szaleje cały świat.

Poniżej możecie zobaczyć kilka zdjęć i nagrania Shakiry z lat dziewięćdziesiątych, kiedy dopiero stawiała pierwsze kroki w branży muzycznej. Kariera piosenkarki początkowo rozwijała się jedynie w Kolumbii. Dopiero po kilku latach została zauważona przez resztę świata i zaczęła nagrywać muzykę również w języku angielskim. Wraz z wydaniem hitowego „Whenever, Wherever” Shakira zmieniła kompletnie swój wizerunek i szybko stała się gwiazdą światowego formatu.

Super Bowl 2020: Shakira i Jennifer Lopez wystąpią. Kiedy odbędzie się koncert?

Shakira i Jennifer Lopez będą gwiazdami Super Bowl 2020. Informacja o występie została już oficjalnie ogłoszona, a piosenkarki rozpoczęły przygotowania do wielkiego występu. To będzie pierwszy raz, kiedy słynne latynoskie wokalistki pojawią się razem na scenie.

Super Bowl 2020 odbędzie się 2 lutego 2020 roku. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim zostanie rozegrany na stadionie Hard Rock Stadium w Miami Gardens.

RadioZET.pl/PK