Zamknij

Shakira komentuje stan swojego zdrowia!

Redakcja
04.01.2018 11:58
Shakira komentuje stan swojego zdrowia!
fot. Amir Levy/SIPA/EAST NEWS

W listopadzie Shakira przyznała, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i jest zmuszona odwołać trasę koncertową. W jej strunach głosowych doszło do krwawienia. Teraz artystka wydała oficjalne oświadczenie, w którym podziękowała za wsparcie, skomentowała obecny stan zdrowia oraz zdradziła plany na przyszłość.

W przypadku Shakiry choroba strun głosowych okazała na tyle poważna, że lekarze zabronili jej koncertować oraz zalecili odpoczynek. 40-letnia gwiazda była więc zmuszona odwołać nadchodzące koncerty i przesunąć całą europejską część swojej trasy „El Dorado World Tour” na 2018 rok.

Artystka przerwała milczenie po kilku tygodniach i wydała ostatnio oświadczenie w mediach społecznościowych. Podziękowała swoim fanom za ogromne wsparcie oraz słowa otuchy. Przyznała jednak, że nadal zmaga się problemami zdrowotnymi i jest pod opieką lekarzy.

- Zaakceptowałam fakt, że ten uraz potrzebuje jeszcze więcej czasu i opieki, aby go wyleczyć - wyznała Shakira.

Powrót do koncertowania

Na szczęście stan zdrowia gwiazdy stopniowo ulega poprawie. Nic więc dziwnego, że piosenkarka zaczyna już powoli planować swój powrót na scenę. Zdradziła, kiedy wróci do koncertowania.

- Z ulgą mogę Wam przekazać, że moja trasa „El Dorado World Tour” powróci w czerwcu 2018 roku. Jestem bardzo dumna z tego show. Czuję, że to najlepsze tournée, jakie stworzyłam do tej pory – napisała.

RadioZET.pl/PK