Słuchaj
Robert Karpowicz, Marcin Sońta , Aga Kołodziejska
Michał Korościel
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Mateusz Ptaszyński
Hubert Radzikowski
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

Kolejne problemy zdrowotne Shakiry!

10.04.2018 14:23

Hiszpańskie media donoszą, że Shakira znów ma problemy ze zdrowiem. Gwiazda ma poważne kłopoty z włosami i cierpi na łysienie plackowate. Przypomnijmy, że w listopadzie artystka poinformowała o chorobie strun głosowych, przez którą musiała odwołać koncerty i przełożyć trasę.

Shakira fot. Amir Levy/SIPA/EAST NEWS

Shakira cierpi na łysienie plackowate?

Jak informuje hiszpański portal „Mujer Hoy”, Shakira zmaga się z łysieniem plackowatym. Przyczyną choroby ma być towarzyszący gwieździe od kilku miesięcy wzmożony stres, który pojawił się wraz z chorobą strun głosowych.

Podobno piosenkarka przebywała ostatnio w jednej z klinik w Barcelonie, gdzie rozpoczęła profesjonalne leczenie. Poddała się m.in. zabiegowi mikropigmentacji.

Przypomnijmy, że w listopadzie Shakira poinformowała, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi i jest zmuszona odwołać trasę koncertową. W jej strunach głosowych doszło do krwawienia. Kilka miesięcy później zamieściła w sieci dwa nagrania, na których fani mogli usłyszeć jej głos. Wokal artystki na szczęście jest zdecydowanie w lepszym stanie.

Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, Shakira wznowi trasę koncertową już w czerwcu 2018 roku. 

RadioZET.pl/PK

Oceń
Tagi