Zamknij

„Shallow” numerem jeden w USA. Kolejny wielki sukces Lady Gagi i Bradleya Coopera

Redakcja
05.03.2019 13:57
Shallow numerem jeden w USA kolejny wielki sukces Lady Gagi i Bradleya Coopera
fot. Twitter screen

„Shallow” robi furorę po ogromnym sukcesie na Oscarach 2019. Niezapomniany występ Lady Gagi i Bradleya Coopera sprawił, że ich piosenka z filmu „Narodziny gwiazdy” nie przestaje zachwycać słuchaczy. Przebój właśnie dotarł do 1. miejsca oficjalnej listy przebojów w Stanach Zjednoczonych.

„Shallow” na 1. miejscu listy przebojów w USA

„Shallow” to jeden z największych hitów ostatnich miesięcy. Bijający rekordy popularności film „Narodziny gwiazdy”, Oscar 2019 dla najlepszej piosenki oraz romantyczny oscarowy występ Lady Gagi i Bradleya Coopera spowodowały, że przebój może pochwalić się kolejnym niebywałym sukcesem.

>> Oscary 2019: zobacz WYSTĘP Lady Gagi i Bradleya Coopera z „Shallow” [WIDEO]

Po ponad pięciu miesiącach od premiery utwór „Shallow” dotarł do 1. miejsca amerykańskiej listy przebojów Billboard Hot 100. Piosenka pokonała wielki przebój „7 Rings” Ariany Grande.

Co ciekawe, „Shallow” to pierwsza piosenka nagrodzona Oscarem od czasów kultowego hitu „Lose Yourself” Eminema, która znalazła się na szczycie zestawienia w USA. To także pierwszy amerykański numer jeden Lady Gagi od ośmiu lat i pierwszy w karierze Bradleya Coopera.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Oscary 2019: „Shallow” Lady Gagi najlepszą piosenką

Poznaliśmy wyniki Oscarów 2019 za utwór roku. Statuetka w kategorii „najlepsza piosenka” trafiła do Lady Gagi za przebój „Shallow”, który pochodzi z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenkarka nie ukrywała wzruszenia i popłakała się na scenie.

>> QUIZ: Jak dobrze znasz "Shallow" Lady Gagi i Bradleya Coopera?

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/billboard.com/PK