Słuchaj
Mateusz Ptaszyński, Marcin Sońta
Aga Kołodziejska
Damian Michałowski, Ewelina Pacyna
Marcin Łukasik
Justyna Dżbik
Redakcja Radia ZET
Sprawdź co graliśmy

Teraz gramy

„Shallow” po polsku. Polska wersja hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera hitem internetu [WIDEO]

18.02.2019 15:20

„Shallow” to wielki przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera z filmu „Narodziny gwiazdy”. Piosenka ma ogromną szansę zdobyć Oscara.  W internecie robi furorę właśnie polska wersja „Shallow”, którą stworzyli razem Małgorzata Kozłowska, Kuba Jurzyk i Jakub Laszuk.

„Shallow” po polsku. Polska wersja hitu Lady Gagi i Bradley Coopera hitem internetu [WIDEO] fot. Youtube (Małgorzata Kozłowska)

„Shallow” po polsku. Polska wersja piosenki Lady Gagi i Bradleya Cooper

„Shallow” po polsku podbija internet. Polska wersja piosenki z filmu „Narodziny gwiazdy” została stworzona przez Małgorzatę Kozłowską, która zaprosiła do współpracy Kubę Jurzyka i Jakuba Laszuka. Tekst „Shallow” po polsku przygotował Tomek Robaczewski.

>> Lady Gaga dostała Grammy za „Shallow”. Popłakała się i wygłosiła emocjonalną przemowę [WIDEO]

Okazuje się, że polska wersja hitu Lady Gagi i Bradleya Cooper bardzo przypadła do gustu internautom. Nagranie „Shallow” po polsku obejrzano już ponad 400 tysięcy razy w serwisie YouTube. Pod klipem nie brakuje też wielu pozytywnych komentarzy.

„Brawurowa robota”, „najpiękniejszy cover tej piosenki, jaki kiedykolwiek słyszałam”, „jakie to jest piękne”, „Gaga i Cooper byliby dumni” — można przeczytać w komentarzach.

Oscary 2019: „Shallow” nominowane w kategorii najlepsza piosenka

Piosenka „Shallow” to jeden z najpopularniejszych filmowych utworów ostatnich lat. W utworze wykonywanym przez Lady Gagę i Bradleya Coopera zakochało się nie tylko miliony słuchaczy, ale także wielu krytyków.

„Shallow” otrzymało już mnóstwo prestiżowych nagród, w tym Złotego Globa 2019 i Grammy 2019. Kawałek jest także nominowany do Oscarów 2019 w kategorii „najlepsza piosenka” i, co więcej, jest głównym faworytem do zdobycia słynnej statuetki.

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET

RadioZET.pl/PK 

Oceń
Tagi