Zamknij

„Shallow” w wersji Bad Lip Reading. Nietypowa parodia hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera [WIDEO]

Piotr Krajewski
26.03.2019 14:45
Shallow w wersji Bad Lip Reading parodia hitu Lady Gagi i Bradleya Coopera WIDEO
fot. Youtube (Lady Gaga)

„Shallow” to jeden z największych filmowych przebojów ostatnich lat. Piosenka promująca film „Narodziny gwiazdy” nie tylko zgarnęła Oscara, ale także doczekała się niezliczonej ilości coverów. Hit Lady Gagi i Bradleya Coopera został także sparodiowany przez twórców kanału Bad Lip Reading. Nagranie jest hitem internetu.

Parodia „Shallow” od Bad Lip Reading: Chocolate Lagoon

„Shallow” doczekało się nietypowej parodii. Twórcy niezwykle popularnego youtube’owego kanału Bad Lip Reading postanowili sparodiować przebój Lady Gagi i Bradleya Coopera.

W swojej parodii zatytułowanej „Chocolate Lagoon” wykorzystali już słynny występ z Oscarów 2019. Podmienili głosy i stworzyli zupełnie nowy tekst, który dopasowuje się do ruchu ust Gagi i Coopera. Trzeba przyznać, że przeróbka przeboju z filmu „Narodziny gwiazdy” wyszła twórcom naprawdę nieźle. Brzmi jak zupełnie inna piosenka.

Parodię „Shallow” docenili też internauci, którzy w ciągu zaledwie kilku dni obejrzeli ją ponad milion razy. Co ciekawe, niemal każdy filmik z serii Bad Lip Reading cieszy się niemałym zainteresowaniem w sieci. Wszystkie nagrania z tego kanału obejrzano łącznie ponad miliard razy.

Zagłosuj

Czy podoba Ci się ta parodia?

Liczba głosów:

QUIZ: Jak dobrze znasz „Shallow” Lady Gagi i Bradleya Coopera?

„Shallow” otrzymało Oscara 2019 w kategorii „najlepsza piosenka”. Utwór wykonywany przez Lady Gagę i Bradleya Coopera, który promuje film „Narodziny gwiazdy”, pokochały miliony słuchaczy na całym świecie. Specjalnie dla fanów piosenki przygotowaliśmy quiz wiedzy o „Shallow”.

Rozlicz PIT za darmo z Fundacją Radia ZET 

Nie chcesz przegapić żadnej premiery, teledysku i informacji ze świata muzyki? Dołącz do grupy Siła muzyki na Facebooku

RadioZET.pl/PK